Zvolávacia akcia - softvérový problém dieselových motorov

/data/images/115822.jpg

Ctení zákazníci,
radi by sme vás informovali, že spoločnosť Volkswagen Group vyvíja maximálne úsilie, aby objasnila nezrovnalosti súvisiace so softvérom niektorých dieselových motorov.

Najväščou snahou je čo najrýchlejšie pripraviť technické riešenie. Vzhľadom na veľké množstvo verzií softvéru, ktoré je potrebné vyvinúť a otestovať, bude program aktualizácie vozidiel prebiehať v niekoľkých etapách minimálne počas roka 2016.

Informáciu o tom, v ktorom mesiaci bude softvér pre vaše vozidlo k dispozícii, vám poskytneme na našich webových stránkach alebo vás budeme informovať prostredníctvom emailového newslettera. Na základe nej si potom budete môcť približne naplánovať návštevu servisu podľa vlastných preferencií. Odporúčame spojiť túto návštevu s pravidelnou servisnou prehliadkou či inou plánovanou návštevou servisu.

Zaregistrujte sa a buďte medzi prvými!

Ak chcete byť informovaný medzi prvými, zaregistrujte sa jednoducho online na odber našich emailových noviniek a do poznámky uveďte motorizáciu vášho vozidla (1.2 TDI, 1.6 TDI alebo 2.0 TDI). A keď bude aktualizácia softvéru vášho vozidla k dispozícii, dostanete pozvánku na návštevu nášho servisu… >>> link na registráciu

Overte si Vaše vozidlo!

Ak si chcete overiť, či bol softvér vykazujúci nezrovnalosti nainštalovaný aj do vášho vozidla, kliknite jednoducho na tieto odkazy a zistíte, či sa Vášho vozidla týka zvolávacia akcia.

Radi by sme vás ubezpečili, že dôvera našich zákazníkov a pre nás zostáva prvoradá a že bezpečnosť a pojazdnosť Vášho automobilu nie je touto situáciou nijako dotknutá.

Navštívte nás v našich AUTORIZOVANÝCH SERVISOCH SIETE IMPA alebo sa objednajte jednoducho a pohodlne ON-LINE.

Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnom tel. č. 0800 10 20 10.

Váš autorizovaný servisný partner ŠKODA, Volkswagen a Audi. Vaša IMPA