Asistent rozpoznania únavy

  • Náš tip
  • Model auta: Fabia, Octavia, SuperB
  • Katalógové číslo: 5E0054801
  • Kategória: Vnútorná výbava
49,46 €
Kúpiť
Popis

Produkt vyžadujúci odbornú montáž

Absolvujete často dlhé cesty bez spolujazdca? Potom vám príde vhod asistent rozpoznania únavy (Driver Activity Assistant). Dlhé monotónne jazdy v sebe skrývajú nebezpečenstvo mikrospánku, ktorý môže byť príčinou fatálnej nehody. A práve mikrospánok tento asistent postráži. Na základe pohybov volantu sleduje správanie vodiča a vyhodnocuje mieru jeho únavy. Akonáhle sa držanie volantu začne vymykať bežnému spôsobu riadenia, pre ktorý sú typické malé uhlové zmeny natočenia volantu, zaznie varovný tón. Systém súčasne prostredníctvom správy na displeji prístrojovej dosky odporučí vodičovi zastávku na odpočinok. Tento užitočný pomocník bdie nad Vašou bezpečnosťou aj bezpečnosťou ostatných účastníkov premávky. Autorizovaný servis ŠKODA ho rýchlo nainštaluje i do Vášho auta.

Inštalácia: aktivačné kódy, ktoré sprevádzkujú softvérovú funkcionalitu, sú nahraté cez diagnostiku u autorizovaného partnera ŠKODA AUTO.

Určené pre autá:
Octavia III (od roku 2013)
Fabia III (rok výroby 2014 - súčasnosť)
Superb III (rok výroby 2015 - súčasnosť)Upozornenie: Odporúčame k odbornej montáži u servisných partnerov ŠKODA AUTO - v našich autorizovaných servisoch siete IMPA.