DataPlug pre Connect LITE

  • Model auta: Fabia, Karoq, Kodiaq, Octavia, Yeti, Roomster, Rapid, SuperB, Citigo
  • Katalógové číslo: 000051629A
  • Kategória: Vnútorná výbava
49,00 €
Kúpiť
Popis

Žijeme vo svete, kde "spojenie" hrá zásadnú úlohu takmer v každej situácii. Prostredníctvom svojho chytrého telefónu a adaptéra DataPlug z ponuky ŠKODA Originálne príslušenstvo získate prístup k najrôznejším funkciám vášho vozidla.

DataPlug je kompatibilný s väčšinou modelov ŠKODA vyrobených od roku 2008 a funguje v kombinácii s aplikáciou ŠKODA Connect LITE. Túto aplikáciu je možné bezplatne stiahnuť z "Google Play Store" (pre prístroje s Android), príp. z "App Store" (pre prístroje s iOS).

Pre plné využitie všetkých služieb je navyše nutná doplňujúce registrácia; adaptér DataPlug zapojte do diagnostického portu (rozhranie OBD2) vášho vozidla, mobilný telefón a DataPlug spárujte cez Bluetooth.
Celá inštalácia vrátane registrácie trvá do 10-tich minút, potom môžete získavať jazdné dáta a informácie o stave vášho vozidla, zlepšiť svoje riadenie, optimalizovať náklady na palivo, spravovať svoju knihu jázd, apod. Všetky informácie o využití ŠKODA Connect LITE nájdete na stránkach www.connect-lite.com od spoločnosti ŠKODA. 
 

Technické špecifikácie

Kód výrobku
000051629A
Materiál
ABS plast
Plech
Obsah sady
DataPlug, návod na použitie.
Hmotnosť
0,1 g
Obmedzenia
DataPlug vyberajte z diagnostického portu vždy až po vypnutí zapaľovania.
Upevnenie
Zapojenie adaptéra DataPlug do diagnostického portu (rozhranie OBD2) vozidla.
Použitie
Získanie informácií o vašom vozidle do mobilného telefónu pomocou funkcie Connect LITE.