Detská autosedačka KIDFIX i-SIZE

Skladom
Detská autosedačka KIDFIX i-SIZE
Model auta Univerzálne
Katalógové číslo 000019906AG
Kategória Pre deti
Popis

Zárukou bezpečnosti a komfortu vašich detí je autosedačka KIDFIX i-SIZE, ktorá je určená pre deti s hmotnosťou od 15 do 36 kg a výšku dieťaťa 100 až 150 cm. Unikátne podušky výrazne znižujú pôsobiacu silu nárazu, a tým tak účinne chránia krk a chrbticu dieťaťa. Hlboké, mäkko čalúnené bočnice zaisťujú optimálnu ochranu dieťaťa proti bočnému nárazu v rámci celej sedačky.

Autosedačku je možné umiestniť vo vozidle iba v smere jazdy, buď na sedadle spolujazdca alebo na krajných zadných sedadlách vybavených systémom ISOFIX (upevňovacie oká medzi opierkou a sedákom sedadla). Uchytenie autosedačky vo vozidle sa vykonáva pomocou systému ISOFIX s indikáciou správneho zapojenia. Pripútanie sedačky aj dieťaťa zaistíte 3bodovým bezpečnostným pásom.

Dôležité upozornenia pre použitie detskej autosedačky:
Umiestnenie detskej sedačky môže spôsobiť obmedzenie v nastavení alebo použiteľnosti okolitých sedadiel vozidla (nevhodný sklon zámkov pása vedľajších sedadiel, vedenie pásu, obmedzenie výhľadu z vozidla atď.). S ohľadom na to, vždy využite takú pozíciu na umiestnenie detskej autosedačky vo vašom vozidle, ktorá tu uvedeným prípadným kolíziám predchádza.

Pri použití detskej sedačky odporúčame použiť podložku pod detskú sedačku 000 019 819A zo sortimentu originálneho príslušenstva Škoda, ktorá znižuje negatívne vplyvy (otlačenie, deformácia) a môže pomôcť k odstráneniu prípadných kontaktných miest sedačky s obložením alebo zámkom/sponou bezpečnostných pásov.

Detskú sedačku umiestňujte vo vozidle vždy tak, aby doliehali na podperu sedadla vozidla v celej svojej ploche, pokiaľ to nemožno na danom sedadle dosiahnuť, umiestnite sedačku na iné vhodnejšie sedadlo vozidla. Dbajte, aby detská sedačka nebola v kolízii so zámkom bezpečnostného pásu, prípadne dôkladne skontrolujte jeho funkčnosť, a to aj po použití a vybratí detskej sedačky.

 

Farba
Čierna
Sivá
Červená
Materiál
Kov
Plast
Textil
Hmotnosť
7 kg
Údržba
Konštrukcia – bežné saponátové čistiace prostriedky, utrieť hubkou a vysušiť; Poťah - pranie na 30 ° C, nesušiť v sušičke ani nežehliť.
Obmedzenia
Len pre vozidlá s výbavou upevňovacieho systému ISOFIX.
Umiestnenie
adné krajné sedadlá – v smere jazdy, sedadlo spolujazdca – v smere jazdy.
Obsah sady
Detská autosedačka KIDFIX i-SIZE, návod na použitie.