Gél na čistenie diskov

Gél na čistenie diskov
Model auta Fabia, Octavia, Yeti, Roomster, Rapid, SuperB, Citigo
Katalógové číslo 000096304C
Kategória Kozmetika / Kvapaliny
Popis
Autokozmetika z ponuky ŠKODA Originálneho príslušenstva predstavuje pestrú kolekciu špičkovej, ekologicky šetrnej autokozmetiky, ktorá Vám pomôže profesionálne sa postarať o vaše vozidlo. Všetky prípravky prechádzajú náročnými laboratórnymi testami a skúškami, ktoré zaručujú prvotriednu kvalitu a účinnosť týchto výrobkov. Originálna autokozmetika ŠKODA dáva istotu, že prípravky budú Vaše vozidlo skutočne ošetrovať a vozidlo bude vyzerať stále ako nové .
Gél na čistenie diskov kolies je intenzívny čistiaci prostriedok na odstraňovanie bežného znečistenia, ako je oter bŕzd, pigmentové znečistenie, a pod., ktoré možno zo záhybov diskov kolies len ťažko odstrániť. Vďaka hustejšej konzistencii má prostriedok zvýšenú priľnavosť, takže dobre drží na čistenom disku. Prímes antikoróznej ochrany chráni oceľové disky pred koróziou. Gél je možné použiť ako na disky z ľahkých zliatin, tak aj na disky oceľové.

Upozornenie: Obsah nádobky aj nádobku samotnú je nutné likvidovať v súlade s miestnymi / regionálnymi / národnými / medzinárodnými predpismi. 
Obmedzenie: Iba na účely, na ktoré je prípravok určený podľa priloženého návodu na použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí.