IMPA životné prostredie

Politika ochrany životného prostredia


ISO 14001 je medzinárodná norma, ktorá definuje zásady ekologického systému riadenia (EMS) – t.j. systému, podľa ktorého firmy kontrolujú svoj vplyv na životné prostredie. Poslaním normy ISO 14001, ktorá bola prijatá Medzinárodným združením pre štandardizáciu (International Organization for Standardization - ISO) v roku 1996, je integrovať EMS do kľúčových oblastí firemného manažmentu.

Prvoradým cieľom našej spoločnosti pri realizácii služieb v oblasti predaja a servisu vozidiel je spokojnosť našich zákazníkov. Preto ochranu životného prostredia chápeme ako súčasť nami poskytovaných služieb s ohľadom na životné prostredie pri výkone našich zamestnancov, dodávateľov a ostatných externých strán. Základom pri riadení našej spoločnosti je dodržiavanie noriem STN EN ISO 14001:2005.
 
Politika ochrany životného prostredia spoločnosti IMPA

Certifikát IMPA Bratislava_STN EN ISO 14001:2005


Ekologické vozidlá ŠKODA

SKODA eko vozidla
 
Zákazníkom, ktorým záleží na úspornej a ekologickej prevádzke, ponúka značka ŠKODA špeciálne „zelené“ modely GreenLine a varianty Green tec.
 

ŠKODA GreenLine

SKODA GreenLine
Vozidlá radu GreenLine sú ideálnou voľbou pre vodičov, ktorí kladú úspornosť a šetrnosť k životnému prostrediu na prvé miesto. S úspornými motormi a radom moderných technológií znižujúcich spotrebu paliva, ako sú rekuperácie brzdnej energie, systém štart – stop alebo pneumatiky s nízkym valivým odporom, predstavujú spôsob, ako nezaťažiť životné prostredie ani peňaženky zákazníkov.
 
Spoznajte aj vy ponuku „zelených“ vozidiel ŠKODA

Fabia GreenLine
 
Roomster GreenLine
 
Yeti GreenLine
 

ŠKODA Green tec

SKODA Green
Chcete jazdiť úsporne a s nízkymi emisiami skleníkových plynov, ale radi si doprajete luxus výkonného motora a bohatej výbavy? Práve pre vás sú určené vozidlá ŠKODA Green tec!
 
Ponúkajú to najlepšie z oboch svetov – úsporné technológie vrátane rekuperácie brzdnej energie alebo systému štart – stop, a výkonné pohonné jednotky a prvky luxusnej výbavy. Podrobnejšie informácie o paketoch Green tec nájdete v cenníku jednotlivých modelov.
 

10 tipov pre úspornú jazdu