Smartlink

Smartlink
Model auta Fabia, Octavia, Yeti, SuperB
Katalógové číslo 000054830A
Kategória Vnútorná výbava
Popis
 SmartLink z ponuky Škoda Originálne príslušenstvo je elegantným riešením pre spojenie medzi chytrým telefónom a infotainment systémom MIB2 standard, ktorý ponúka širokú paletu funkcií na poli konektivity, navigacie a zábavy. Aktivačný kľúč SmartLink zahrňa trojicu rozhrania MirrorLink, Apple CarPlay a Android Auto. Je určený k licenčnému uvolneniu funkcionality SmartLink a jeho úspešnej inštalácii. Po pripojení USB rozhrania s kompatibilným mobilným telefonom a následnej aktivácii funkcie SmartLink, dojde po krátkej chvíli k „zrkadleniu“ displeja telefonu na displeji infotainment systému auta. Certifikované aplikácie nainštalované v telefóne sa potom jednoducho ovládajú na displeji MIB2. Dalšie dôležité informácie nájdete v palubnej literatúre vášho auta.

Len pre vozidlá s výbavou infotainment Amundsen (MIB2 standard Nav): Fabia (NJ), Octavia (5E), Superb (3V), Yeti (5L) alebo pre vozidlá s výbavou infotainment Bolero (MIB2 standard plus): Octavia (5E), Superb (3V), Yeti (5L). Aktivácia je platná a aktívna len pre jedno vozidlo. Pri predaji vozidla musí byť tento aktivačný dokument odovzdaný kupujúcemu.

Upozornenie: Tento diel nie je kompatibilný s elektronikou áut vyrobených v Rusku (Kaluga, Nižný Novgorod) - Fabia (NJ), Superb (3V).

Montáž je nutné vykonať v autorizovanom servise. Na službu sa musí zákazník objednať vo svojom najbližšom servise. 


SmartLink je ponúkaný len  pre vozidlá vyrobené:
 Octavia (5E), (NL) od KT 22/ 2015 –
Yeti (5L) od KT 22/ 2015 –
Superb (3V) od KT 22/ 2015 –
Fabia (NJ) od KT 22/ 2016