Vaša cesta pokračuje. Originálne diely a príslušenstvo Audi

/data/images/140473.jpg
09.06.2021

Sezónna akcia Audi Leto 2021

Všetko od Audi. Pre vaše Audi.
Pripravte sa s Audi na letnú sezónu 2021.
Buďte flexibilnejší, ako kedykoľvek predtým a nájdite si to pravé pre vaše Audi.
Oslávte s nami mobilitu, radosť zo života a slobodu.
Objavujte nové príležitosti, ktoré sú pripravené a čakajú na vás a využite atraktívne zľavy na originálne diely, dômyselné príslušenstvo k vozidlu alebo štýlové módne doplnky z kolekcie Lifestyle.
Vďaka našej ponuke budete mať radosť z toho, čo vás toto leto čaká. 
Vaša cesta pokračuje. S Audi.

Život je o pohybe1

Audi CarCheck
Každé ročné obdobie so sebou prináša výkyvy počasia, ktoré vplývajú nielen na vás, ale aj na vaše vozidlo. Doprajte mu preto preventívnu prehliadku u vášho servisného partnera, aby ste mali istotu, že môžete spokojne vyraziť za letnými dobrodružstvami. V rámci servisnej prehliadky Audi CarCheck skontrolujeme vaše Audi bod po bode a upozorníme vás na prípadné nedostatky.
Skontrolujeme vám: osvetlenie, ostrekovanie skiel a svetiel, stierače, chladiaci systém, autobatériu, brzdový systém, výfukový systém, podvozok vozidla, pneumatiky, motor, množstvo motorového oleja, kúrenie/klimatizáciu, lak, čelné sklo, klaksón. Záver kontroly potvrdíme aj skúšobnou jazdou.
Vaše výhody:
 • rozsiahla odborná kontrola s použitím najmodernejšieho špeciálneho náradia prispôsobeného vášmu vozidlu
 • väčšia istota: okamžite vás informujeme o všetkých nedostatkoch a pripravíme vhodnú ponuku na opravu
 • najvyššie možné zachovanie hodnoty vozidla aj v prípade jeho opätovného predaja vďaka optimálnemu servisu

20 % zľava na diely, ktoré potrebujete vymeniť* 2

 Pripravte svoje vozidlo na cesty ešte pred letnou sezónou a využite servisnú službu Audi CarCheck.
*Nárok na uplatnenie tejto zľavy získate len pri využití služby Audi CarCheck. Zľava platí len pre diely skontrolované pri tejto službe. Platí pre všetky modely vozidiel Audi. Zoznam dielov, pri ktorých vzniká nárok na 20 % zľavu v rámci Sezónnej akcie 2021:
tabulka audi 1

01 Strešný box na batožinu a lyže 3

Strešný box v novom dizajne Audi v exkluzívnych farbách a s vylepšenou aerodynamikou vďaka plochejšiemu športovému vzhľadu. Dostupné vo farbách: platinová sivá a čierna lesklá s chrómovanými kruhmi Audi. Strešný box Audi je uzamykateľný a otvárateľný z obidvoch strán pre jednoduché nakladanie a vykladanie batožiny. S praktickým vnútorným úchopom na uzavretie. Testovaný v Audi City-Crash testoch. Použiteľný je iba v kombinácii so základným strešným nosičom.
Objem 300 l
Rozmery: D 1902 mm, Š 630 mm, V 376 mm.
Hmotnosť 14 kg.
Maximálne zaťaženie: 60 kg.
Platinovo sivá obj. č. 8V0071200 = € 460,02
Lesklá čierna obj. č. 8V0071200 Y9B = € 484,50
Objem 360 l
Rozmery: D 1756 mm, Š 826 mm,V 376 mm.
Hmotnosť: cca 16 kg.
Maximálne zaťaženie: 75 kg.
Platinovo sivá obj. č. 8X0071200 = € 494,70
Lesklá čierna obj. č. 8X0071200 Y9B = € 534,48
Objem 405 l
Rozmery: D 2050 mm, Š 800 mm, V 380 mm.
Hmotnosť: cca 19 kg.
Maximálne zaťaženie: 75 kg.
Platinovo sivá obj. č. 8K0071200 = € 692,58
Lesklá čierna obj. č. 8K0071200 Y98 = € 727,26


02 Základný strešný nosič4

Zvýšte prepravné možnosti svojho vozidla so základným strešným nosičom Audi. Zabezpečí vám rýchlu a jednoduchú montáž strešných boxov, nosičov bicyklov, kajakov i lyží, snowboardov. Použité materiály, ako sú podporné nožičky, kryty a panely sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Mechanika pozostáva z vysokokvalitného oceľového plechu s ochrannou povrchovou úpravou. Základné nosiče majú zabezpečovacie zariadenie proti odcudzeniu a testujú sa v Audi City-Crash testoch. Dostupné pre všetky modely Audi. Ceny pre vybrané modely:
tabulka audi 2

03 Cestovné tašky do strešného boxu 5

Cestovná taška do strešného boxu vo veľkosti S, M, L má kapacitu od cca 43 - 82 litrov a je dokonale prispôsobená Originálnemu strešnému boxu Audi. Vodotesná základňa s 5 cm okrajom poskytuje tú najlepšiu ochranu pri preprave batožiny. Pre optimálne využitie kapacity strešného boxu Audi. Farba: čierna.
Veľkosť S obj. č. 000071154 = € 40,39
Veľkosť M obj. č. 000071154A = € 50,95
Veľkosť L obj. č. 000071154B = € 60,59

Život je o rodine 6

Servis klimatizácie
Doprajte si čistý vzduch pri každej jazde. Hlavne počas dovolenkovej sezóny čaká klimatizáciu vášho vozidla najväčší nápor. Originálne peľové filtre Audi zabezpečia pravidelný prívod čerstvého vzduchu do interiéru vozidla, zachytia množstvo škodlivín či alergénov a zároveň účinne ochránia klimatizačný systém vášho vozidla pred znečistením. Navštívte svojho najbližšieho servisného partnera Audi a využite možnosť výmeny filtra pri kompletnom servise klimatizácie. Kompletný servis klimatizácie odporúčame vykonávať pravidelne každých 12 mesiacov.
Servis klimatizácie zahŕňa:
 • napojenie na systém
 • odsatie starého oleja a zbytku chladiva
 • vákuovanie systému
 • podtlakový test tesnosti kontrastnou UV látkou
 • naplnenie systému novým olejom a chladiacim médiom
 • kontrola funkcie klimatizácie
 • meranie účinnosti chladenia
 • tlač protokolu o naplnení klimatizácie
 • výmena filtra klimatizácie
 • vyčistenie rozvodov ventilácie a výparníka klimatizácie Originálnymi prípravkami Audi
Pravidelnou údržbou klimatizácie získate:
 • lepší filtračný účinok pri zachytávaní peľu, prachu, mikroorganizmov, sadzí
 • lepší výhľad cez menej zarosené čelné sklo
 • lepšiu ochranu pred všetkým, čo na jar dráždi oči a dýchacie cesty
 • lepšiu koncentráciu vodiča aj pri dlhších jazdách

20 % zľava na Originálny peľový filter Audi 7

Využite servis klimatizácie u autorizovaného servisného partnera Audi a získajte 20 % zľavu na Originálny peľový filter Audi.
Peľový filter účinne znižuje prienik peľu a jemného prachu cez ventilačný systém do interiéru vozidla. Vďaka svojmu viacvrstvovému filtračnému sytému zaisťuje efektívne zadržiavanie znežisťujúcich látok. Prachové a peľové filtre s vrstvou aktívneho uhlia tiež viažu plynné látky, ozón a nepríjemný zápach.

01 Detská autosedačka Kidfi x XP 8

Všestranná detská autosedačka s odnímateľným operadlom. Vhodná pre deti s od 15 do 36 kg alebo s vekom medzi cca. 3,5 a 12 rokov. Sedaciu časť bez operadla je možné použiť pre deti s hmotnosťou nad 22 kg. Sedadlo je možné zaistiť pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu vozidla i pomocou ukotvovacích bodov ISOFIX. Nastaviteľná opierka hlavy. Schválená podľa predpisu ECE R44/04. Farba: čierna/červená. 
Obj. č. 4M0019904 = € 331,50

02 Ochranný poťah pre domácich miláčikov 9

Ochranný poťah chráni zadné sedadlá, bočné steny a zadné dvere vášho Audi pred znečistením od domácich miláčikov. Odolný, vodoodpudivý, umývateľný materiál. Uzamykateľné otvory pre bezpečnostný pás pre psy.
Obj.č. 8X0061680A = € 135,16

03 Skladací box 10

Skladací box vhodný do batožinového priestoru s logom Audi. Objem 32 l. (nie je vhodný do batožinového priestoru modelu A1)
Obj.č. 8U0061109 = € 37,28

04 Chladiaci a ohrievací box Audi, 20 litrov 11

Termoelektrický box na chladené alebo teplé nápoje vhodný pre prenos jedla na dlhých cestách autom. Energia sa dodáva prostredníctvom 12-voltového pripojenia vo vozidle. Chladenie na max. 18 °C, ohrievanie na max. 60 °C. Kapacita 24 l. Prepracovaný dizajn Audi.
Obj.č. 4M8065402 = € 215,74

05 Ochraný poťah operadla 12

Praktická ochrana eliminuje znečistenie operadla a zároveň ponúka ďalšie úložné priestory. Operadlo sedadla je dodatočne chránené pred znečistením, napr. z detskej obuvi. Povrchový materiál sa dá ľahko vyčistiť.
Obj.č. 4M0061609 = € 30,96

Život je o identite 13

Audi Servis
Náskok vďaka technike - to sa týka aj servisu. Náročné Audi štandardy sa vzťahujú aj na prémiové služby nášho servisu:
Transparentné ceny
Aby ste sa aj v budúcnosti mohli na nás plne spoľahnúť, ponúkame kompletnú transparentnosť nákladov, ako aj minimum administratívnej náročnosti.
Odborné znalosti a skúsenosti
Už mnoho rokov sa značka Audi vyvíja vo viacerých oblastiach. Dlhoročné skúsenosti, komplexné odborné znalosti a dôkladné školenia nám umožňujú spĺňať vysoké štandardy servisu Audi.
Najmodernejšie technológie
Máme prístup k najmodernejším technológiám. Je samozrejmé, že pri akýchkoľvek prácach na vašom Audi využívame modernú počítačovú diagnostiku. To nám umožňuje opraviť vaše vozidlo na tej najvyššej úrovni.
Sme vám vždy nablízku
Vďaka širokej sieti našich servisných partnerov sme vám nablízku kdekoľvek na Slovensku. A ak si želáte ešte väčšie pohodlie, jednoducho si objednajte našu službu odvozu a dovozu vozidla.

20 % zľava na roztok AdBlue® 14

Zľavu je možné uplatniť pri akomkoľvek servisnom úkone a v prípade doplnenia roztoku priamo u autorizovaného servisného partnera Audi.
Certifikovaný AdBlue® podľa ISO 22241 nájdete v ponukeu všetkých autorizovaných servisných partnerov Audi.

01 Gekón 15

Dizajnová figúrka gekóna v hliníkovom vzhľade je atraktívnym doplnkom do interiéru vozidla. Gekón je symbolom pohonu všetkých štyroch kolies quattro. Figúrku je možné pripevniť napr. do mriežok ventilácie alebo integrovaným magnetom prichytiť na ľubovoľný kovový povrch v kabíne vozidla.
Obj.č. 80A087000 = € 16,98

02 Čierne kruhy Audi 16

Prispôsobte si svoje Audi s atraktívnym logom v čiernom prevedení v prednej časti vozidla a doplňte čierne označenie modelu vozidla v zadnej časti. Pôsobí elegantne a športovo zároveň. Upútajte hneď na prvý pohľad. Dostupné pre rôzne modely Audi. Ceny pre vybrané modely:
tabulka audi 3

03 LED projekcia Audi kruhov 17

Pri otvorení dverí sú na podlahu premietané kruhy Audi. Technológia LED zabezpečuje nielen lepšie osvetlenie pri vstupe do vozidla, ale vytvára aj jedinečný svetelný efekt. Dostupné v sade 2 ks pre predné alebo zadné dvere. Pre individuálny športový vzhľad.
Obj. č. 4G0052133G = € 114,76

04 Dekoračná fólia s kruhmi Audi 18

Dekoračnou fóliou s kruhmi Audi zvýrazníte príslušnosť vášho vozidla k značke. Dekoračná fólia je vhodná pre rôzne modely vozidiel Audi.
tabulka audi 4
 

Život je o vášni19

Originálne diely Audi
Vaše Audi je tvorené veľkým počtom Originálnych dielov, ktoré sa každodenným používaním vozidla prirodzene opotrebovávajú. Okrem toho sa nikto z nás niekedy nevyhne nečakaným situáciám na cestách. Ak treba na vašom vozidle niečo vymeniť alebo opraviť, mali by ste sa vždy rozhodnúť pre Originálne diely priamo od výrobcu.
 
Výhody Audi Originálnych dielov:
 • majú špičkovú kvalitu
 • sú maximálne spoľahlivé
 • 100 % funkčné a bezpečné
 • majú dlhú životnosť
 • sú identické s pôvodnými dielmi v novom vozidle
 • perfektne sedia a tým skracujú dobu montáže
 • sú pravidelne inovované
 • prechádzajú náročnými testami podľa noriem Audi
Originálne diely sú navrhnuté priamo pre daný typ vozidla. Sú starostlivo a dlhodobo testované a pri ich výrobe sú dodržiavané prísne štandardy. Vďaka ich deklarovanej kvalite a dlhšiemu intervalu výmeny z dlhodobého hľadiska šetríte finančné prostriedky. Pre zachovanie pôvodných vlastností vášho vozidla, dôverujte originálu!

20 % zľava Originálne Aero stierače Audi 20

Navštívte autorizovaného servisného partnera Audi a nechajte si vymeniť vaše pôvodné stierače. Získate tak 20 % zľavu na úplne nové Originálne stierače Audi.
Originálne stierače Audi sú prispôsobené veľkosti a ohybu predného skla vášho vozidla. Aj pri rôznych rýchlostiach si udržiavajú konštantnú prítlačnú silu,nevydávajú žiadne rušivé zvuky a na rozdiel od bežných stieračov poskytujú ešte vyšší výkon stierania.

01 Nosič kajaku s možnosťou naklopenia 21

Prepravte svoj kajak ľahko a jednoducho pomocou originálneho nosiča určeného špeciálne pre kajaky. Nosič kajaku je možné bez problémov namontovať na základný strešný nosič. Je vybavený funkciou vyklápania pre pohodlné nakladanie a vykladanie. S gumovými podložkami pre bezpečnú prepravu kajaku. Testovaný v Audi City-Crash testoch. Vlastná hmotnosť: 4 kg. Maximálne zaťaženie: 45 kg. Použiteľný je iba v kombinácii so základným strešným nosičom.
Obj.č. 4G0071127 = € 210,12

02 Nosič bicyklov na ťažné zariadenie 22

Stabilný, praktický a uzamykateľný nosič bicyklov Audi ponúka priestor na bezpečnú a pohodlnú prepravu 2 bicyklov alebo elektrických bicyklov. Ľahká montáž i demontáž. Na otvorenie batožinového priestoru je možné nosič bicyklov jednoducho sklopiť. Rozširujúca sada pre tretí bicykel ponúka ďalšie možnosti. Hmotnosť: 14 kg. Maximálne zaťaženie: 60 kg.
Obj.č. 4K0071105 = € 588,54

03 Rohož do batožinového priestoru 23

Rozmerovo presná ochrana batožinového priestoru s označením modelu vozidla. Je pevná a jednoducho umývateľná. Povrchová úprava zabráni neželanému posúvaniu nákladu počas jazdy. Zvýšený okraj chráni dno batožinového priestoru pred bežným znečistením. Farba: antracitová. Dostupná pre rôzne modely Audi. Ceny pre vybrané modely:
tabulka audi 5
 

04 Držiak na bicykel 24

Uzamykateľný držiak bicykla pre komfortnú prepravu jedného bicykla, montáž na základný strešný nosič. Vhodné pre prepravu bicykla s rámom až do priemeru 100 mm (oválny 80 x 100 mm, kruhový 22 - 80 mm) a šírky pneumatík až do 63,5 mm (2,5 palca). Vlastná hmotnosť: 7 kg. Nosnosť: 17 kg.
Obj. č. 80A071128 = € 132,60
 

Život je o zmene 25

Nová elektrická kolobežka Audi s pohonom Segway
Moderné technológie, spoľahlivosť a precízny dizajn Audi
Spoznajte svoje mesto slobodne, nezávisle a flexibilne s Originálnou elektrickou kolobežkou Audi poháňanou motorom Segway. S pôsobivým dojazdom až 65 km* zažijete pohodlnú jazdu kamkoľvek sa vyberiete. A to jednoducho: úsporne a ekologicky.
Dynamický a pohodlný zážitok z jazdy podporujú vlastnosti tejto e-kolobežky ku ktorým patria:
 • Tri jazdné režimy: Sport, Eco a Standard
 • V prípade tlačenia kolobežky vedľa seba využijete režim Chodec
 • Zvonček, bočné odrazky, jasne viditeľné LED predné, brzdové a zadné svetlo
 • Plnofarebný LED displej s informáciami o rýchlosti jazdy, zvolenom režime jazdy, úrovni nabitia batérie, pripojiteľnosti na Bluetooth, nadchádzajúcej údržbe
 • Bubnová brzda vpredu a elektronická a rekuperačná brzda vzadu, ktorá zlepší váš dojazd
 • Bezdušové pneumatiky s ďalším vnútorným plášťom znižujú pravdepodobnosť pretrhnutia pneumatiky a zaisťujú plynulé a stabilné jazdné vlastnosti
 • Využijete ju aj pri stúpaní do 20 %
 • Malý a praktický nabíjací kábel na elektrické nabíjanie na cestách
 • Testovaná vodotesnosť rámu a všetkých komponentov
 • Inteligentný systém správy batérií s ochrannými mechanizmami, ako je ochrana proti skratu, obojsmerná ochrana proti nabíjaniu a vybíjaniu, ako aj ochrana proti prepätiu a teplote
Jednoducho rozložte a odrazte sa - takto aktivujete elektrickú kolobežku Audi.
* Skutočný dojazd sa môže líšiť a závisí od jazdného štýlu a prejdenej trasy.

01 Elektrická kolobežka Audi 26

Spoznajte svoje mesto úplne novým spôsobom. Audi reaguje na trend využívania rôznych spôsobov mobility v meste a vy sa môžete stať súčasťou tohto trendu. Pôsobivý dojazd až 65 km (v závislosti od štýlu jazdy). Stabilitu zaistia robustné bezdušové pneumatiky, viditeľnosť na ceste zaistí LED predné, brzdové a zadné svetlo. V prípade potreby jednoduché zloženie a rozloženie e-kolobežky.
Obj. č. 89A050001 = € 853,74

02 Helma Audi 27

Ochranná prilba s technológiou hard shell v atraktívnom dizajne značky Audi. Vhodná ku e-kolobežke Audi.
Veľkosť M obj.č. 4KE050320 = € 90,48
Veľkosť L obj.č. 4KE050320A = € 90,48

03 Taška na prenos e-kolobežky 28

Taška vhodná na praktickú prepravu a skladovanie Audi e-kolobežky. Rozmery: 1100 x 370 x 260/430 mm.
Obj.č. 4KE071156 = € 74,66

Dokumenty na stiahnutie:

Audi Leto 2021 (PDF)
Cennik Audi Leto 2021 Autopríslušenstvo (PDF)
Cennik Audi Leto 2021 kolekcia Lifestyle (PDF)

Akcia platí od 5.6. do 30.9.2021.