Výnimočná ponuka pre lekárov a zdravotníckych profesionálov

/data/images/294427.jpg
08.04.2024

Výnimočná ponuka pre lekárov a zdravotníckych profesionálov - Vozidlá Škoda s 10 % zľavou a mnoho ďalších bonusov

Vážení lekári a zdravotné sestry,
Vaša oddanosť a neustála snaha prinášať výnimočnú zdravotnú starostlivosť je pre našu spoločnosť neoceniteľná.

V IMPA si vážime vašu prácu a chceli by sme vám vyjadriť náš úprimný obdiv a vďačnosť.

Ako malé poďakovanie pre vás, profesionálov v zdravotnej starostlivosti, sme pripravili špeciálnu ponuku, ktorá vás môže zaujímať:

10% zľava na vozidlo:
Vaša oddanosť si zaslúži osobitné uznanie. Získajte exkluzívnu 10 % zľavu na akýkoľvek model vozidla Škoda a prežite komfort a spoľahlivosť na cestách, ktoré si zasluhujete.

Zľava na servisné práce a na materiál:
Nielenže vám poskytneme výnimočnú 20 % zľavu na všetky servisné práce, ale tiež 10 % zľavu na materiál použitý pri opravách. Vaše vozidlo bude v bezpečných rukách, opravy budú spoľahlivé a cenovo dostupné.

Náhradné vozidlo pri servise zdarma:
Pri každom servise vám poskytneme náhradné vozidlo zdarma, aby ste zostali mobilní. Vaše pohodlie je pre nás prioritou.

Odkúpenie starého vozidla:
Máte staré vozidlo a uvažujete o zmene? Ponúkame vám odkúpenie vášho vozidla akejkoľvek značky na protihodnotu. Bezstarostné riešenie pre nový začiatok na cestách.

Výhodné financovanie:
Chceme, aby ste si nové vozidlo mohli užívať bez starostí - preto vám poskytneme výhodné financovanie s férovými podmienkami. Komfort a pohodlie na každom kilometri.

IMPA - Najväčšia predajná a servisná sieť Škoda na Slovensku:
IMPA sa hrdí tým, že je najväčšou predajnou a servisnou sieťou značky Škoda na Slovensku. S našimi odborníkmi a modernými zariadeniami vám poskytneme prvotriednu starostlivosť o vaše vozidlo. Dôverujte nám, ako my dôverujeme vám.

Výhody kúpy vozidla v IMPA:
  • Rozsiahly výber modelov: V IMPA nájdete široký výber modelov Škoda, aby ste si mohli vybrať vozidlo presne podľa svojich potrieb a preferencií.
  • Profesionálny servis a starostlivosť: Naša servisná sieť disponuje vyškolenými technikmi a najmodernejšími zariadeniami, čo zabezpečuje prvotriedny servis a údržbu vášho vozidla.
  • Odborné poradenstvo a služby: Naši odborníci vám s radosťou poskytnú všetko potrebné poradenstvo ohľadom výberu vozidla, financovania a ďalších služieb.
Ďakujeme vám za vašu oddanosť a veríme, že naša ponuka prinesie nielen výhody pre vaše vozidlo, ale aj zaslúžený komfort a spokojnosť pre vás.

Kontaktujte nás ešte dnes a získajte viac informácií o tejto neodolateľnej ponuke.


Alebo využite „Výpredaj skladových vozidiel“ so zľavou až 20 %!

Ponuka platí aj pre veterinárnych lekárov, zubných technikov a lekárnikov.

 
Nastavenie súborov cookies