Audi Servis – vaše Audi vždy v správnych rukách

/data/images/133822.jpg
24.03.2021

Náskok vďaka technike – to sa týka aj servisu

Transparentné ceny
Aby ste sa aj v budúcnosti mohli na nás plne spoľahnúť, ponúkame kompletnú transparentnosť nákladov, ako aj minimum administratívnej náročnosti.

Odborné znalosti a skúsenosti
Už mnoho rokov sa značka Audi vyvíja vo viacerých oblastiach. Dlhoročné skúsenosti, komplexné odborné znalosti a dôkladné školenia nám umožňujú spĺňať vysoké štandardy servisu Audi.

Najmodernejšie technológie
Máme prístup k najmodernejším technológiám. Je samozrejmé, že pri akýchkoľvek prácach na vašom Audi využívame modernú počítačovú diagnostiku. To nám umožňuje opraviť vaše vozidlo na tej najvyššej úrovni.

Sme vám vždy nablízku
Vďaka širokej sieti našich servisných partnerov sme vám nablízku kdekoľvek na Slovensku. A ak si želáte ešte väčšie pohodlie, jednoducho si objednajte našu službu odvozu a dovozu vozidla.

Naše servisné služby – 8 dôvodov, prečo by ste ich mali využiť

 • 01 Priamy príjem
 • 02 Normované procesy
 • 03 Kvalifikovaný a pravidelne preškoľovaný servisný personál
 • 04 Certifikované špeciálne náradie a prípravky
 • 05 Testy kvality
 • 06 100 % záruka na prácu a diely
 • 07 Široká ponuka servisných služieb
 • 08 Zvýhodnené akciové ponuky

Vaša cesta pokračuje – s Audi Servis

Servis klimatizácie
Čistý vzduch vo vozidle prispieva nielen ku komfortu jazdy, ale aj odstraňuje vlhkosť z priestoru interiéru kabíny, čím účinne zabraňuje zahmlievaniu okien. Preto by ste si mali dávať pravidelne skontrolovať stav a funkčnosť klimatizácie vášho Audi.
Náš servis klimatizácie zahŕňa:
• napojenie na systém
• odsatie starého oleja a zbytku chladiva
• vákuovanie systému
• podtlakový test tesnosti kontrastnou UV látkou
• naplnenie systému novým olejom a chladiacim médiom
• kontrola funkcie klimatizácie
• meranie účinnosti chladenia
• tlač protokolu o naplnení klimatizácie
• výmena filtra klimatizácie
• vyčistenie rozvodov ventilácie a výparníka klimatizácie Originálnymi prípravkami Audi

Kontrola autobatérie
Vždy sa vyplatí: skontrolujeme celkový stav batérie, hladinu elektrolytu a úroveň nabitia batérie – všetko úplne bezplatne a bez osobitného objednania.

Audi CarCheck
Každé ročné obdobie so sebou prináša výkyvy počasia, ktoré vplývajú nielen na vás, ale aj na vaše vozidlo. Doprajte mu preto preventívnu prehliadku u vášho servisného partnera, aby ste mali istotu, že môžete spokojne vyraziť za letnými dobrodružstvami. V rámci servisnej prehliadky Audi CarCheck
skontrolujeme vaše Audi bod po bode a upozorníme vás na prípadné nedostatky.

Skontrolujeme Vám:
osvetlenie, ostrekovanie skiel a svetiel, stierače, chladiaci systém, autobatériu, brzdový systém, výfukový systém, podvozok vozidla, pneumatiky, motor, množstvo motorového oleja, kúrenie/klimatizáciu, lak, čelné sklo, klaksón.

Záver kontroly potvrdíme aj skúšobnou jazdou.

Pneuservis
Náš profesionálny servis pneumatík Audi sa neobmedzuje iba na výmenu pneumatík. Okrem výmeny kolies kontrolujeme hĺbku a stav dezénu pneumatík, vyváženie kolies a správny tlak vzduchu v pneumatikách ešte predtým, než vaše vozidlo vrátime späť na cestu. Radi vám ponúkneme pneumatiky, disky alebo kompletné kolesá v exkluzívnych dizajnoch a prevedeniach.

Ponúkame aj uskladnenie pneumatík u nás. Môžete mať svoje kolesá vyčistené, vyvážené a uskladnené v stave pripravenom na montáž.

Umývanie a čistenie vozidla
Poznáme vaše Audi naozaj dokonale. Preto presne vieme, akým spôsobom ho ošetrovať, aby vyzeralo stále ako nové. Naša ponuka je široká – od základného vyčistenia až po kompletné ošetrenie.

Technická a emisná kontrola
Zákonom predpísané technické a emisné kontroly sú často záťažou pre majiteľov vozidiel. Preto zabezpečíme celý proces za výhodnú pevnú cenu. Naše servisy dlhodobo spolupracujú s autorizovanými skúšobňami STK.

Náš štandard – kvalita v každom ohľade

Oprava po nehode v osvedčenej kvalite
Ponúkame transparentnosť, bezpečnosť, minimum administratívnej záťaže a predovšetkým váš návrat na cestu tak rýchlo, ako je to možné. Naši školení mechanici, špecializovaní
na opravy karosérie, opravia prakticky každé poškodenie – a vždy s Originálnymi dielmi Audi®.

Opravy vozidiel a údržbu vykonávajú iba certifikovaní špecialisti. Naši mechanici a servisní technici sú špeciálne školení pre prácu na vozidlách Audi. Pravidelné školenia a ďalšie vzdelávanie zabezpečujú neustále optimálnu technickú odbornosť.

Oprava laku a karosérie
Ako špecialisti na karosériu a lak sme expertným partnerom na opravy akýchkoľvek poškodení vášho Audi. Ani tie najvážnejšie nehody nemusia viesť k úplnému zničeniu vozidla. Opravíme vaše vozidlo v súlade s jeho aktuálnou hodnotou – a vždy podľa najnovších technických špecifikácií:
 • Odstránenie priehlbín na karosérii
 • Diagnostika poškodenia skeletu
 • Výmena dielov karosérie
 • Oprava plastových dielov
 • Rovnanie karosérie vozidla
 • Diagnostika a oprava trhlín
Robíme kompletné alebo čiastočné lakovanie karosérie a iných lakovaných dielov v súlade so špecifikáciou výrobcu. Preto sa môžete spoľahnúť, že aj po oprave laku vám zostáva zachovaná plná 12-ročná záruka výrobcu.

Riešenie škodovej udalosti
Preberieme riešenie škodovej udalosti s vašou poisťovňou.

Opravy čelného skla
Malá príčina s veľkým následkom – ak kamienok poškodí čelné sklo a toto poškodenie sa neodstráni okamžite, často je nevyhnutné vymeniť celé čelné sklo. No profesionálna oprava čelného skla môže efektívne a rýchlo odstrániť drobné poškodenie skla odlietajúcimi kamienkami – spoľahnite sa na Audi Clever Repair®. A ak vaše havarijné poistenie kryje aj poškodenie čelného skla, oprava sa zvyčajne uskutočňuje bezplatne.

Originálne diely Audi®
Aby ste zabezpečili, že vaše Audi zostane Audi aj po rokoch používania originál, mali by ste dôverovať iba Originálnym dielom Audi®, ktoré sú konštruované tak, aby fungovali v súlade s ostatnými komponentmi vozidla. Pretože vylepšenia produktu v procese výroby sa premietajú aj do originálnych dielov.

Originálne výmenné diely Audi
Ak originálne diely po dlhom používaní podľahnú opotrebeniu, stále sa v nich ešte skrývajú cenné zdroje opätovného využitia materiálu, energie a vykonanej práce a zaslúžia si, aby boli zachované. Preto výrobca odoberá opotrebené diely späť a priemyselne ich renovuje. Výsledkom sú Originálne výmenné diely Audi, ktoré ponúkajú hospodárne opravy bez toho, aby ste sa museli vzdať kvality Audi, na ktorú ste zvyknutý.

Originálne príslušenstvo Audi®
Prispôsobte si vaše vozidlo vašim individuálnym požiadavkám – pomocou širokej ponuky Originálneho príslušenstva Audi®. Všetky produkty majú vysokú kvalitu, sú inovatívne a prispôsobené vášmu Audi do najmenších detailov.

Audi Servis – váš spoľahlivý partner

Služba odvozu a dovozu
Vyzdvihneme vaše Audi v dohodnutom čase u vás doma alebo v mieste pracoviska a po ukončení všetkých prác vám ho zase dovezieme. Je to veľmi pohodlná služba za malý poplatok. Tak môžete ušetriť váš drahocenný čas.

Náhradné vozidlo
Keď nemôžete používať vaše vozidlo, pretože je v servise, spolu s naším partnerom vám zabezpečíme mobilitu poskytnutím náhradného vozidla alebo vozidla z požičovne.

Expres servis
Ponáhľate sa? Máme pre vás Expres servis, ktorý je určený hlavne pre nenáročné servisné práce ako výmena oleja, zapaľovanie, batéria, stierače alebo nenáročné opravy výfuku, nárazníkov, bŕzd a kolies. Ak niečo nie je v poriadku, príďte na spontánnu schôdzku s vaším IMPA servisným partnerom. Budete hneď obslúžení – bez telefonického objednania.

Prvá pomoc na cestách IMPA

Garancia mobility Audi

Pomoc 24 hodín denne bezplatne*
Túto záruku získavate už samotnou kúpou vozidla.
Ak zostanete neplánovane stáť kvôli technickej poruche alebo ste sa stali účastníkom dopravnej nehody, urobíme všetko pre to, aby sme vám pomohli – a to bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Postaráme sa o pohodu vodiča a jeho spolujazdcov vo vozidle a ich mobilitu.

Audi connect – Online volanie na asistenčnú službu**
S touto službou máte pomoc na cestách vždy po ruke. V prípade poruchy vozidla je možné jednoducho privolať cestnú asistenčnú službu: stačí len stlačiť tlačidlo servisného volania, ktoré je integrované v strešnom paneli.

Audi connect – Servisný termín online***
Už nikdy nezabudnete na servisnú prehliadku vďaka službe Servisný termín online, ktorý umožňuje vozidlu automaticky posielať servisné údaje vášmu servisnému partnerovi IMPA. Služba musí byť aktivovaná v aplikácii myAudi. Následne sa zvolí servisný partner IMPA, ktorý vyhodnotí dôležité údaje vozidla online, pripraví sa na servis a dohodne stretnutie.

* Bezplatnosť služieb Garancie mobility sa vzťahuje na všetky vozidlá Audi v prípade, že máte vykonanú minimálne poslednú servisnú prehliadku s Garanciou mobility v autorizovanom servise IMPA. Bližšie informácie o podmienkach služby vám poskytne váš servisný partner Audi.
** Asistenčná služba Audi je zabezpečovaná prostredníctvom spoločnosti ASA
*** Bližšie informácie o dostupnosti služby vo vašom vozidle vám poskytne váš servisný partner IMPA