IMPA servisné služby

Naše autorizované servisy IMPA disponujú kvalitnou technológiou, modernými diagnostickými zariadeniami a dielenským vybavením. Dbáme na kvalitu služieb a odbornosť našich zamestnancov.

Našim autorizovaným servisom siete IMPA môžete auto zveriť nielen v prípade bežnej údržby, ale tiež v prípade technickej poruchy alebo poškodenia vozidla pri dopravnej nehode (vrátane poškodenia karosérie a laku).

Tu si môžete vybrať najbližšiu servisnú pobočku IMPA alebo zavolajte na naše bezplatné call centrum 0800 10 20 10.

Naše online formuláre na objednanie do servisu a pneuservisu

servis         pneuservis
 

IMPA SERVISNÉ SLUŽBY

IMPA CarCheck - Údržba a pravidelné servisné prehliadky

Pravidelná servisná prehliadka je príležitosť ako zistiť stav vášho vozidla. Práve tieto prehliadky predlžujú životnosť auta a predovšetkým vám dávajú istotu, že je v bezchybnom stave.
Informácie o servisných intervaloch vášho vozidla nájdete v servisnej knižke, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou palubnej literatúry vášho vozidla.

Mechanické opravy

Opravujeme a vymieňame všetky diely mechanickej časti vozidla. Garantujeme kvalitu a odbornosť služieb v spojení s najmodernejšími technológiami a diagnostikami.

IMPA Clever Repair - rozumne opravené a ušetrené

Malé preliačiny, škrabance či škody spôsobené odlietajúcimi kamienkami... Malé chybičky krásy – stanú sa rýchlo a my ich vieme dať rýchlo do poriadku a za skutočne výhodné ceny.
IMPA Clever Repair je tu pre všetky malé poškodenia na aute a v aute - opravy laku, vytlačenie preliačin, opravy čelného skla, vonkajších a vnútorných plastov, poškodenia laku kamienkami, kože, látky či diskov z ľahkých zliatin.

Servis klimatizácie

Čistý vzduch je základom všetkého, dokonca aj pri jazde autom. To platí dvojnásobne pred začiatkom dovolenkovej sezóny, kedy vašu klimatizáciu čaká najväčší nápor. Čím je vaša cesta dlhšia, tým je "dobrá klíma" v aute dôležitejšia. Zlý vzduch unavuje a oslabuje pozornosť vodiča, čo môže byť za volantom veľmi nebezpečné. Aj klimatizácia potrebuje pravidelnú údržbu, aby fungovala bezchybne a dosahovala požadovaný efekt.

Elektrikárske opravy

Elektrický systém je kľúčom k plynulému chodu vozidiel. Robíme profesionálnu diagnostiku, výmenu kabeláže, inštalujeme doplnkové systémy a mnoho ďalších doplnkových služieb.

Pneuservis

Odborne vymeníme vaše kolesá (pneumatiky, disky, duše, ventily) a nastavíme všetko pre vašu bezpečnosť (vyváženie, hustenie a ekologická likvidácia ojazdených pneumatík). Naše služby v oblasti pneuservisu poskytujeme odborne vyškoleným personálom a na najmodernejších strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované. Radi vám ponúkneme aj sezónne uskladnenie vašich pneumatík / kolies. Všetky spoločnosti siete IMPA vykonávajú v zmysle zákona č. 79/2015 zbierky zákonov o odpadoch, bezplatný spätný zber použitých prenosných batérii, akumulátorov a odpadových pneumatík.

  • Profesionálna výmena kolies
  • Uskladnenie pneumatík
  • Likvidácia ojazdených pneumatík

Expres servis

Služba Expres Servis - to je okamžitý príjem vášho vozidla do servisu bez telefonického objednania. Sústreďujeme sa na rýchlo vybavené rutinné práce, ktoré spravidla nevyžadujú viac ako 60 minút času. Dodržiavame náš vysoký štandard kvality a ponúkame veľmi dobrý pomer ceny a výkonu. Na opravu si môžete u nás počkať a vopred viete, koľko to bude stáť.
Pre viac informácií nás kontaktujte na bezplatnom tel. č. 0800 10 20 10.

Náhradné dielce

Sme autorizovaný predajca a servis pre značky ŠKODA, Hyundai a autorizovaným servisom značiek AUDI a VOLKSWAGEN. Všetky náhradné dielce, ktoré používame sú originálne, certifikované, spoľahlivé a bezpečné. Naši servisní technici sú pravidelne školení priamo u výrobcov autorizovaných značiek.
Ponúkame Vám päť dobrých dôvodov, prečo zvoliť autorizovaného servisného partnera IMPA:

  • Servis IMPA je vždy vo Vašej blízkosti
  • Ponúkame Vám prvotriednu kvalitu
  • Naše krédo: Byť féroví a otvorení k našim zákazníkom
  • Bezpečnosť, dlhodobá životnosť a kvalita, ktorá sa vyplatí
  • Komplexná ponuka služieb

Špecialista na opravy po nehode. Po oprave ako nové.

Mali ste dopravnú nehodu?
Pamätajte na to, že nesprávna oprava havarovaného vozidla môže byť pre vás do budúcnosti veľkým bezpečnostným rizikom. Aj po nehode vám zabezpečíme zachovanie záruky výrobcu a zachováme bezpečnosť aj cenu vášho vozidla na najvyššej možnej úrovni. Stačí k tomu jediné - obrátiť sa na profesionálov, t.j. Špecialistov na opravy po nehode.

Garancia náhradnej mobility

Predajná sieť IMPA disponuje širokým vozidlovým parkom náhradných vozidiel. Za vaše vozidlo v servise vám zapožičiame náhradné vozidlo (podľa aktuálnej dostupnosti) alebo je vám k dispozícii naša IMPA požičovňa pre krátkodobý alebo dlhodobý prenájom vozidiel.
Nastavenie súborov cookies