Servisné služby

Naše autorizované servisy IMPA disponujú kvalitnou technológiou, modernými diagnostickými zariadeniami a dielenským vybavením. U nás však zastávame názor, že kvalita závisí od ľudí a technológia je „iba“ nástrojom. Preto dbáme na kvalitu služieb a odbornosť našich zamestnancov.

Našim autorizovaným servisom siete IMPA môžete auto zveriť nielen v prípade bežnej údržby, ale tiež v prípade technickej poruchy alebo poškodenia vozidla pri dopravnej nehode (vrátane poškodenia karosérie a laku).

Pokiaľ sa na vašom vozidle vyskytla porucha, ktorá vyžaduje opravu, ste vy a vaše vozidlo v našich servisoch IMPA v tých najpovolanejších rukách. Tu totiž vaše vozidlo dokonale poznáme a zrealizujeme  opravu podľa postupov schválených výrobcom.

Zachovajte hodnotu Vášho vozidla.
Pretože u nás Vaše auto dostane to, čo si zaslúži...

 

Bezplatné call centrum 0800 10 20 10


Centrálna bezplatná linka call centra - spojenie so všetkými prevádzkami siete IMPA - Bratislava, Šamorín, Žiar nad Hronom, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš a Žilina.

 

Servis Mobil non stop – prvá pomoc na cestách


Bratislava +421 907 70 00 70
Šamorín +421 907 70 00 80
Dolný Kubín +421 903 22 24 44
Liptovský Mikuláš +421 903 79 00 79
Žiar nad Hronom +421 905 71 01 70
Žilina +421 903 538 123

Volanie na bezplatnú linku call centra 0800 10 20 10 je možné len v rámci SR.
 

Odťahová služba


NON STOP v prípade núdze volajte:
 
Slovensko (západ) +421 908 99 77 99
Slovensko (západ) +421 918 82 53 54
Slovensko (sever) +421 907 97 90 05

 

Opravy

Pokiaľ sa na vašom vozidle vyskytla porucha, ktorá vyžaduje opravu, ste vy a vaše vozidlo v našich autorizovaných servisoch IMPA v rukách skutočných profesionálov.

Výhody pre ZŤP motoristov >>>

 
Originálne dielce

V prípade výmeny dielcov máte u svojho autorizovaného servisného partnera k dispozícií originálne dielce, ktoré sú identické a dielce používanými v sériovej výrobe. Výrobca garantuje ich bezpečnosť, spoľahlivosť a dlhú životnosť. To všetko je zárukou vašej maximálnej spokojnosti.

Servis karosérie a laku

Poškodenie karosérie a lakovaných plôch odborne odstránime ako váš autorizovaný servisný partner a to podľa technologických postupov stanovených výrobcom a s použitím Originálnych dielcov. To je dôležité nielen pre vašu bezpečnosť, ale tiež pre funkčnosť a zachovanie hodnoty vášho vozidla.
 

IMPA Clever Repair – rozumne opravené, rozumne ušetrené

Malé preliačiny, škrabance či škody spôsobené odlietajúcimi kamienkami... Malé chybičky krásy – stanú sa rýchlo a my ich vieme dať rýchlo do poriadku a za skutočne výhodné ceny. IMPA Clever repair je tu pre všetky malé poškodenia na aute a v aute: opravy laku, vytlačenie preliačin, opravy čelného skla, vonkajších a vnútorných plastov, poškodenia laku kamienkami.
 

Údržba

 

Servisné prehliadky

Aby ste vaše vozidlo udržali dlhodobo v kondícií a funkčné a prípadne nenechali prepadnúť nároky na záruku, je nutné absolvovať pravidelné servisné prehliadky u autorizovaného servisného partnera. Informácie o servisných intervaloch vášho vozidla nájdete v servisnej knižke, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou palubnej literatúry vášho vozidla

Starostlivosť o staršie vozidlá

Pre majiteľov starších vozidiel celoročné výhody vďaka Šekovej knižke, pre vozidlá ŠKODA, Volkswagen a Audi. Cenovo zvýhodnené Originálne dielce, zľavy na príslušenstvo, letné a zimné komplety počas celého roka.

Zvýhodnené servisné balíky - autorizovaný servis nemusí byť nákladnejší

Lákavá ponuku servisných balíkov so stabilnými cenovými ponukami, aj pre majiteľov starších vozidiel. S našimi servisnými balíkmi ponúkame istotu profesionálnej práce spĺňajúcej vysoké štandardy so súčasne výhodnou cenou bez dodatočných poplatkov.

Aktívny príjem vozidla do servisu

Buďte pri odovzdaní vozidla do servisu a kontrole karosérie, prevádzkových kvapalín, pneumatík, podvozku, interiéru, výbave vozidla, ... spolu s našim servisným poradcom. Priamo vidíte stav Vášho vozidla a o realizácii opravy sa môžete rozhodnúť hneď na mieste alebo kedykoľvek neskôr.

Príprava na STK a meranie emisií

Pripravíme vaše vozidlo na štátnu technickú kontrolu a zmeriame jeho emisie. V prípade nutnosti ako váš autorizovaný servisný partner odstránime po dohode s vami všetky zistené nedostatky. Budete tak mať celkovú istotu, že je váš automobil dokonale pripravený.

Pripomienka termínu nasledujúcej kontroly STK

Novinka pre vás, aby ste sa vyhli zbytočným pokutám!  Aby ste nemuseli mať stále na pamäti, či vám ešte platí technická alebo emisná kontrola, urobíme to za vás. Zaregistrujte sa na naše stránke  www.impa.skPripomenutie STK/EK - na zasielanie pripomienky termínu blížiacej sa kontroly v predstihu, formou SMS alebo emailu. Výber formy zasielania je na Vás!

Výmena oleja

Ako váš autorizovaný servisný partner vám pravidelne vymení olej a olejový filter, aby bola zaručená hladká prevádzka motora a jeho dlhodobá životnosť.

Expres Servis

U vybraných servisných úkonov, ako je napr. výmena oleja, výmena brzdových kotúčov atď., vám ponúkame opravu na počkanie. Avšak i v tomto prípade odporúčame dohodnúť si radšej termín vopred.

IMPA Bratislava Expres - rozumné a skutočne výhodné

Test bŕzd a tlmičov, ovalita bŕzd, rýchle premeranie geometrie, ... To všetko v čase do 10 minút! Vďaka unikátnej technológii sa všetky údaje a hodnoty automaticky uložia do protokolu, ktorý je súčasťou servisnej zákazky na vozidlo. Pri meraniach vidíte hneď nedostatky na vozidle, tolerancie hodnôt aké na vozidle sú a aké by mali byť podľa odporučení výrobcu. A dostanete to všetko pekne „čierne na bielom“.

IMPA Bratislava: Sústruh brzdových kotúčov – novinka, ktorú nemá hocikto

Predĺži životnosť kotúčov a ušetrí Vám náklady. Keď sú kotúče nové, sú náchylné vzhľadom ku krehkosti materiálu. Pri prudkom zabrzdení sa môže kotúč zvlniť a my Vám ho zachránime tým, že zvlnenú plochu vyrovnáme a kotúč sa meniť nemusí.

Servis batérie

Batéria musí byť v bezchybnom stave nielen v zime. Skontrolujeme stav batérie a postaráme sa o jej bezporuchovú prevádzku.

Umývanie vozidla a čistenie interiéru

Na prianie umyjeme vaše vozidlo a vyčistíme jeho interiér.

Sezónne akcie

Aby bolo vaše vozidlo dobre pripravené na nadchádzajúcu sezónu, pripravuje pre vás pravidelné sezónne akcie s atraktívnou, cenovo výhodnou ponukou ďalších služieb.

Servis klimatizácie

Ponúkame vám kompletný servis klimatizácie. Prevedieme test tesnosti klimatizačného systému, skontrolujeme funkcie a tlaky klimatizácie a zmeriame množstvo chladiva. Všetky práce prevedieme presne podľa predpisov výrobcu a použijeme najmodernejšie zariadenie odporučené výrobcom. V prípade potreby prevedieme doplnenie chladiaceho média či vyčistenie klimatizácie špeciálnym prípravkom.

Pneuservis

Pri výmene vašich kolies alebo pneumatík vám ponúkame: odbornú výmenu kolies (pneumatík, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík. Naše služby v oblasti pneuservisu poskytujeme odborne vyškoleným personálom a na najmodernejších strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované. Radi vám ponúkneme aj sezónne uskladnenie vašich pneumatík / kolies. Všetky spoločnosti siete IMPA vykonávajú v zmysle zákona č. 79/2015 zbierky zákonov o odpadoch, bezplatný spätný zber použitých prenosných batérii, akumulátorov a odpadových pneumatík.
 

>>> online rezervácia do pneuservisu

>>> Povinnosti distribútora pneumatík


Geometria náprav vozidla

Nesprávna geometria náprav spôsobuje nerovnomerné opotrebovanie pneumatík vášho vozidla. Preto vám ponúkame zmeranie geometrie náprav a v prípade nutnosti jej odborné nastavenie. Všetky práce prevedieme presne podľa predpisov výrobcu na modernom zariadení schváleným výrobcom.

Geometria Quick Check

Bezkontaktné papuče, ktoré nepoškodia disky vozidla, pretože nedochádza ku kontaktu kov – kov.

Obhliadky a likvidácie poistných udalostí

Opravu na vozidle je možné realizovať až po obhliadke pracovníkom poisťovne. Šetríme Váš čas a preto obhliadku po poistnej udalosti vykonáme priamo v našom servise a aj všetko ostatné vybavíme za Vás. Vy poistnú udalosť iba nahlásite, dostanete číslo PU a štafetu preberáme my... Obhliadky vykonávame pre: Generali Poisťovňu, Allianz – Slovenskú poisťovňu, poisťovňu KOOPERATIVA, Komunálnu poisťovňa, AXA, UNIQA poisťovňa (havarijné poistenie).
 
Pre bližšie informácie kontaktujte našich kvalifikovaných pracovníkov servisov siete IMPA - kontakty >>>
 

Záruka kvality


Neustále rastúca úroveň technológií používaných vo vozidlách vyžaduje zodpovedajúcu kvalifikáciu odborného personálu.
 
K zabezpečeniu tejto požiadavky sa personál našich autorizovaných servisov zúčastňujú pravidelných školení pracovníkov organizovaných výrobcom, aby mali stále k dispozícií najnovšie informácie dôležité pre ich činnosť.
 
Starostlivé, odborné a priateľské poradenstvo pre zákazníkov pri prevzatí zákazky pre nás má práve tak veľký význam ako starostlivosť a úplnosť pri opravách a údržbových prácach. To všetko neustále monitorujú interné kontroly kvality poskytovaných služieb.
 
Zverte svoje vozidlo do dobrých rúk!
 
Ponúkame Vám päť dobrých dôvodov, prečo zvoliť autorizovaného servisného partnera IMPA.
  • Servis IMPA je vždy vo Vašej blízkosti
  • Ponúkame Vám prvotriednu kvalitu
  • Naše krédo: Byť féroví a otvorení k našim zákazníkom
  • Bezpečnosť, dlhodobá životnosť a kvalita, ktorá sa vyplatí
  • Komplexná ponuka služieb

 

Poistné udalosti


- pomoc pri likvidácii poistných udalostí
- odťah vozidla
- zmluvný partner všetkých poisťovní
- vykonanie obhliadky našimi servisnými poradcami priamo v našich autoservisoch IMPA
- pomoc pri vypĺňaní hlásenia poistnej udalosti
- po oprave nemusíte platiť plnú výšku faktúry, zabezpečíme krycí list a vy zaplatíte len spoluúčasť

>>> Havárie "od A po IMPA" - link

>>> Ako nespanikáriť a správne postupovať pri dopravnej nehode - link

 

Doplnkové služby


U nás starostlivosť o zákazníka nekončí okamžikom predaja vozidla. Autorizovaní servisní partneri ŠKODA sa o vaše vozidlá postarajú vždy tak, aby ste boli spokojný.

Zaručujeme vám široké spektrum a kvalitu poskytovaných servisných a doplnkových služieb.
Garancia náhradnej mobility
Vaše vozidlo musí ísť do dielne a vy máte dôležitý termín?Ničoho sa nevzdávajte, vždy máme pre vás riešenie!Využite niektoré z našej ponuky náhradnej mobility a zostanete flexibilní. Náhradnú mobilitu Vám pri návšteve nášho autorizovaného servisu garantujeme (odvoz, dovoz alebo náhradné vozidlo).
Online IMPA Eshop
...z pohodlia vášho domova. Náš internetový obchod je prehľadný, vždy k dispozícii a každý týždeň s rozšírenou ponukou. Nie ste si istí výberom? Potrebujete poradiť? Môžete využiť bezplatné konzultácie prostredníctvom e-mailu eshop@impa.sk, aby ste si boli celkom istí, že ste pre svoje auto vybrali to najlepšie.

>>> prekliknite sa priamo do IMPA Eshopu