Kariéra

• Hľadáte zaujímavú prácu v atraktívnom prostredí?
• Je pre vás spokojnosť zákazníkov zárukou vášho osobného úspechu?
• Zaujímate sa o automobily, radi sa učíte nové veci a viete sa samostatne rozhodovať?

Ak ste na všetky otázky odpovedali kladne, chceme vás!

Aktuálne ponúkané pracovné pozície:

IMPA Bratislava  - Autoklampiar

Náplň práce: práca v autorizovanom servise vozidiel ŠKODA, Volkswagen, AUDI
vykonávať rýchle a požiadavkám trhu zodpovedajúce karosárske opravy a údržbu vozidiel zákazníkovkarosárske práce na motorových vozidlách
vyrovnávanie poškodených plechových častí karosérií
dodržiavanie stanovených pracovných postupov a dodržiavanie stanovenej kvality vykonanej práce
záručné a pozáručné opravy
Požadujeme: vzdelanie: dosiahnuté vzdelanie SŠ bez maturity, SŠ s maturitou nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie, aktívna prax v odbore min. 2 roky v servise, dobrá znalosť motorových vozidiel
zváračský preukaz
vodičský preukaz sk. B
zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, pracovné nasadenie
Ponúkame: od 2.000.- €  (600€ základná zložka mzdy + 8€ za odrobenú normo hodinu)  benefity a  odborné školenia, prácu v stabilnej spoločnosti, pracovné zázemie, práca v mladom kolektíve
Miesto výkonu práce:              Bratislava - Petržalka
Nástup: ihneď / plný úväzok

IMPA Bratislava - Automechanik

Náplň práce: práca v autorizovanom servise vozidiel ŠKODA, VW, Audi
práca na pracovné zmeny
používanie meracích prístrojov mechanického charakteru
diagnostikovanie porúch motorových vozidiel
montáž a servis automobilových doplnkov a príslušenstva
vykonávanie pravidelných prehliadok záručných a pozáručných generálnych opráv motorových vozidiel
Požadujeme: dosiahnuté vzdelanie – SŠ bez maturity / s maturitou, nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie, prax v odbore min. 2 roky, dobrá znalosť motorových vozidiel, absolvované školenia pre zn. ŠKODA, VW, Audi výhodou
Ponúkame: od 1.500.- €  +  benefity a  odborné školenia, prácu v stabilnej spoločnosti, pracovné zázemie, práca v mladom kolektíve

Duálne vzdelávanie v IMPA Bratislava

Zamestnávateľ  IMPA Bratislava, a.s.  je spôsobilý poskytovať praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania na pracovisku  praktického vyučovania so sídlom Panónska cesta 23, 851 04 Bratislava v učebných  odboroch:
2487 H 01 autoopravár – mechanik
2487 H 02 autoopravár – elektrikár
2487 H 03 autoopravár – karosár
2487 H 04 autoopravár – lakovník

Viac informácií nájdete tu >>>

Ak máte záujem pracovať v našej spoločnosti, na Váš profesijný životopis s fotografiou sa tešíme na emailovej adrese: kariera@impa.sk. Do databázy uchádzačov budú zaradení iba kandidáti, ktorí vo svojej žiadosti uvedú nasledovný súhlas so spracovaním ich osobných údajov:

„Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach siete IMPA“.

Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnancov v zmysle Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po ukončení výberového konania budú všetky doručené žiadosti a životopisy zlikvidované.