Univerzálny čistič - všetko v jednom

Univerzálny čistič - všetko v jednom
Model auta Univerzálne
Katalógové číslo 000096301C
Kategória Kozmetika / Kvapaliny
Popis

"Všetko v jednom - univerzálny čistič" je univerzálny čistiaci sprej pre čistenie interiéru vozidla. Dôsledne odstraňuje nečistoty, zvyšky nikotínu a škvrny zo skiel, poťahov sedadiel, gumových i plastových dielov. Je šetrný k citlivým textíliám, ako je napr. Alcantara. Zanecháva príjemnú vôňu. Spray rovnomerne nastriekajte na znečistenú plochu, nechajte krátko pôsobiť a potom utrite utierkou z mikrovlákna.
Autokozmetika z ponuky ŠKODA Originálne príslušenstvo predstavuje pestrú kolekciu špičkovej, ekologicky šetrnej autokozmetiky, ktorá Vám pomôže profesionálne starať sa o vaše vozidlo. Všetky prípravky prechádzajú náročnými laboratórnymi testami a skúškami, ktoré zaručujú prvotriednu kvalitu, účinnosť a bezproblémovosť týchto výrobkov. Originálna autokozmetika ŠKODA dáva istotu, že prípravky budú Vaše vozidlo skutočne ošetrovať a vozidlo bude vyzerať stále ako nové.

Technické parametre:
Balenie:
500 ml.
Zloženie: <5% aniónové povrchovo aktívne látky, parfumy, konzervačné činidlá
Upozornenie: Obsah nádobky aj nádobku samotnú je nutné likvidovať v súlade s miestnymi / regionálnymi / národnými / medzinárodnými predpismi.
Využitie len na účely, na ktoré je prípravok určený podľa priloženého návodu na použitie.
Uchovávajte mimo dosahu detí.

Nastavenie súborov cookies