Nová ŠKODA Octavia - v novej, špičkovej forme, na Slovensku s cenou od 14 990 eur

Nová ŠKODA Octavia - v novej, špičkovej forme, na Slovensku s cenou od 14 990 eur

Značka ŠKODA prepracovala svoj bestseller. ŠKODA OCTAVIA od konca tohto roka nastúpi s novou, elegantne tvarovanou prednou a zadnou časťou, radom vysoko moderných riešení pre asistenčné systémy, infotainment, konektivitu a s novými výbavami. Prepracovaný model ŠKODA OCTAVIA vo verziách liftback a kombi bude na jednotlivých trhoch možno objednať koncom tohto roka s dodaním na začiatku roka 2017.

Línie nového prevedenia modelu ŠKODA OCTAVIA sú opäť o niečo ostrejšie, najmä v prednej časti. Na každej strane sa nachádzajú dva svetlomety, ktoré vytvárajú nový kryštalický vzhľad so štyrmi „očami“. Na želanie môžu svetlomety svietiť aj s využitím technológie Full LED. Logo značky je teraz ešte výraznejšie, celá predná časť pôsobí mohutnejším, širším dojmom a vyžaruje silný charakter.


S modernizáciou sa do modelu OCTAVIA dostávajú aj nové systémy infotainmentu. Všetky štyri, teda Swing, Bolero a navigačné systémy Amundsen a Columbus, teraz majú kapacitné displeje v sklenenom dizajne, ktoré reagujú už na ľahký dotyk. Columbus má displej s uhlopriečkou až 9,2 palca. Tento špičkový systém disponuje WLAN hotspotom a na želanie aj modulom pre SIM kartu s rýchlosťou LTE pre superrýchle pripojenie k internetu.

Aj v oblasti konektivity ponúka prepracovaná ŠKODA OCTAVIA najmodernejšie riešenia. Súbor služieb ŠKODA Connect sa delí na Infotainment Online a Care Connect.


Na špičku sa modernizovaná ŠKODA OCTAVIA dostáva aj v oblasti asistenčných systémov. Ponúkne technológie, ktoré boli doteraz dostupné len pre automobily strednej triedy. Novinkou je asistent pre jazdu s prívesom, ktorý preberá pri pomalom cúvaní riadenie. Systém Front assist doplnila prediktívna ochrana chodcov. Tiež parkovací asistent sa predstaví v novej, zdokonalenej verzii. Systémy Blind Spot Detect a Rear Traffic Alert pomocou radaru v zadnej časti istia auto pri prechádzaní z pruhu do pruhu a pomáhajú mu aj pri parkovaní smerom dozadu. Rear View Camera zaberá bezprostredné okolie automobilu a obraz prenáša na palubný monitor.
 

>>> Predstavujeme vám SRDCE značky ŠKODA, model Octavia, v novej špičkovej forme
 

>>> Cenník Nová ŠKODA Octavia (facelift)

S novou ponukou výbav pre ešte viac pohodlia

ŠKODA rozširuje ponuku výbav a prináša do svojho bestselleru ešte viac pohodlia. Hodnotný interiér získava nové dizajnové prvky a vylepšené riešenia obsluhy.
 

>>> Pozrite si video
 

Naši predajcovia v showroomoch ŠKODA siete IMPA už prijímajú objednávky. Kontaktujte našich predajcov v Bratislave, Šamoríne, Žiari nad Hronom, Žiline, Dolnom Kubíne a Liptovskom Mikuláši.

>>> Kontakty IMPA


Tešíme sa na vás :- )