Úplne nová Škoda Superb L&K - Vrcholný model s exkluzívnymi funkciami

/data/images/254530.jpg
10.11.2023
  • Rozsiahla štandardná výbava zahŕňa predné svetlomety Matrix-LED, adaptívny podvozok DCC Plus a progresívne riadenie

  • Sofistikované dizajnové prvky karosérie v prevedení Dark Chrome a plaketa L&K na predných blatníkoch

  • Interiér so špecifickým dizajnom L&K s kombináciou kože a umelej kože v čiernom alebo hnedom prevedení

Vlajková loď portfólia modelov so spaľovacími motormi Škoda Superb vstupuje do svojej štvrtej generácie a verzia L&K je opäť vrcholom ponuky. Dizajnové prvky karosérie v odtieni Dark Chrome a špecifický dizajn interiéru L&K s kombináciou kože a umelej kože v čiernom alebo hnedom prevedení dodávajú vozidlu exkluzívny nádych. K štandardnej výbave patria predné svetlomety Matrix-LED, adaptívny podvozok DCC Plus a progresívne riadenie. Ergonomické sedadlá ponúkajú vyhrievanie, ventiláciu a masážnu funkciu s desiatimi vzduchovými vakmi pre maximálne pohodlie. Vynikajúci zvuk zabezpečuje audiosystém Canton so 14 reproduktormi. Superb L&K je k dispozícii vo verziách liftback a kombi a možno si ho objednať so všetkými pohonnými jednotkami.

Dark Chrome dodáva vozidlu nádych exkluzivity a nechýba bohatá štandardná výbava
Superb L&K sa vyznačuje prepracovanými dizajnovými prvkami karosérie a bohatou štandardnou výbavou. Tento výbavový stupeň, pomenovaný po zakladateľoch spoločnosti Václavovi Laurinovi a Václavovi Klementovi, je možné kombinovať s ktorýmkoľvek z dostupných pohonných agregátov a obsahuje množstvo dizajnových prvkov v odtieni Dark Chrome. Patrí medzi ne rámček mriežky chladiča, lišty na prednom nárazníku a zadnom difúzore a nápis Škoda na zadnej časti. Strešné ližiny verzie kombi majú exkluzívnu eloxovanú striebornú povrchovú úpravu. Rozsiahla štandardná výbava zahŕňa 18" leštené antracitové disky kolies z ľahkej zliatiny a plaketu s nápisom L&K na predných blatníkoch. Štandardom sú aj predné svetlomety Matrix-LED, Full LED zadné svetlá a elektricky ovládané piate dvere s virtuálnym pedálom. Systém DCC Plus a progresívne riadenie umožňujú športovú a zároveň mimoriadne komfortnú jazdu.
skoda_superb_laurin_klement_highlighty-sk_77b97b86

53_skoda_superb_lk_7718e1e7-1920x1080

Dizajn interiéru L&K s kombináciou kože a umelej kože v čiernom alebo hnedom prevedení
Superb L&K ponúka v štandardnej výbave špecifický dizajn interiéru s kombináciou perforovanej čiernej kože a umelej kože. Kombinácia kože a umelej kože v hnedej farbe je k dispozícii na želanie. Všetky použité kože sú vyčinené ekologickým spôsobom. Opierky hlavy zdobí nápis Laurin & Klement. Ergonomické sedadlá sú vyhrievané a vetrané. Sú vybavené aj pamäťou sedadla vrátane funkcie jednoduchého nasadania a masážnou funkciou s desiatimi pneumaticky ovládanými vzduchovými vakmi. Prístrojová doska a výplne dverí sú vybavené špecifickým dekoratívnym obložením, ktoré dopĺňajú lišty v odtieni Dark Chrome a ambientné osvetlenie. Výplne dverí a kolenné opierky sú potiahnuté umelou kožou vo farbe zhodnej s čalúnením sedadiel, rovnako ako horná časť prístrojovej dosky s dvojitým prešívaním v sivej alebo hnedej farbe. Súčasťou štandardnej výbavy je aj posuvná zadná stredová lakťová opierka a audiosystém Canton so 14 reproduktormi.
96_skoda_superb_lk_c3ca1778-1920x1270 65_skoda_superb_lk_680e6325-1920x1281