Výpredaj skladových vozidiel Škoda Superb iV v IMPA Bratislava

/data/images/308908.jpg
24.06.2024
Výpredaj skladových vozidiel Škoda Superb iV v IMPA Bratislava

Máme pre vás skvelú správu. V IMPA Bratislava prebieha výpredaj skladových vozidiel Škoda Superb iV tretej generácie. Nezmeškajte príležitosť získať výnimočné vozidlo za výhodné ceny, pripravené na okamžitý odber.

Skladové vozidlá Superb iV v IMPA BA

Výhody nákupu do 31.8.2024:
  • 20 % bonus na prácu v našom servise
  • 5 % bonus na materiál potrebný pri servisných prácach
  • Náhradné vozidlo zdarma počas opravy vášho vozidla
  • Mnohé ďalšie výhody z IMPA šekovej knižky - prekvapte sa!

Šeková knižka

Výhody Škoda Superb iV
Škoda Superb iV je synonymom spoľahlivosti a vysokého výkonu s hybridným pohonom. Tento špičkový model kombinuje výkonný benzínový motor s elektromotorom, čo zabezpečuje nielen úsporu paliva, ale aj šetrné správanie voči životnému prostrediu. Vďaka tejto kombinácii dosahuje Superb iV vynikajúce jazdné vlastnosti a minimalizuje emisie.

Prečo kúpiť vozidlo v IMPA?
IMPA je najväčším predajcom vozidiel Škoda na Slovensku s dlhoročnou tradíciou a zárukou kvality. Sme hrdí na našu odbornosť a osobný prístup ku každému zákazníkovi. Ponúkame nielen skvelé ceny a výhody, ale aj bezkonkurenčný servis a podporu počas celej doby vlastníctva vozidla.

Pozvánka na skúšobnú jazdu
Chcete sa presvedčiť o výnimočnosti Škoda Superb iV na vlastné oči? Navštívte nás v našej predajni v Bratislave a rezervujte si skúšobnú jazdu ešte dnes. Naši špecialisti vám ochotne predstavia všetky výhody a technologické inovácie, ktoré Škoda Superb iV ponúka.

Ďakujeme za váš záujem
V IMPA Bratislava si vážime každého zákazníka a ďakujeme vám za záujem o naše vozidlá. Nezabudnite, že ak sa rozhodnete pre nákup do 31.8.2024, môžete využiť výnimočné výhody a získať svoj vlastný Škoda Superb iV za najlepšiu možnú cenu.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Kontakty:
Predaj nových vozidiel:
Mgr. Božena Hajduová
vedúca predaja Škoda
hajduova@impa.sk
0907 979 012

Predaj jazdených vozidiel:
Ing. Jana Hollá
vedúca predaja jazdených vozidiel
holla@impa.sk
0915 979 105
Nastavenie súborov cookies