Zvolávacia akcia - softvérový problém dieselových motorov

Zvolávacia akcia - softvérový problém dieselových motorov
Ctení zákazníci,
radi by sme vás informovali, že spoločnosť Volkswagen Group vyvíja maximálne úsilie, aby objasnila nezrovnalosti súvisiace so softvérom niektorých dieselových motorov.

Najväčšou snahou je čo najrýchlejšie pripraviť technické riešenie. Vzhľadom na veľké množstvo verzií softvéru, ktoré je potrebné vyvinúť a otestovať, bude program aktualizácie vozidiel prebiehať v niekoľkých etapách minimálne počas roka 2016
.

Informáciu o tom, v ktorom mesiaci bude softvér pre vaše vozidlo k dispozícii, vám radi poskytneme v našich servisoch IMPA osobne,  ale tiež na našich webových stránkach a budeme vás informovať aj prostredníctvom emailového newslettera.

Na základe nej si potom budete môcť približne naplánovať návštevu našich autorizovaných servisov IMPA podľa vlastných preferencií. Odporúčame spojiť túto návštevu s pravidelnou servisnou prehliadkou či inou plánovanou návštevou servisu.

Zaregistrujte sa a buďte medzi prvými!

Ak chcete byť informovaný medzi prvými, zaregistrujte sa jednoducho online na odber našich emailových noviniek a do poznámky uveďte motorizáciu vášho vozidla (1.2 TDI, 1.6 TDI alebo 2.0 TDI). A keď bude aktualizácia softvéru vášho vozidla k dispozícii, dostanete pozvánku na návštevu nášho servisu...

>>> link na registráciu

Objednajte sa jednoducho online a na termín, ktorý Vám vyhovuje!

>>> link na online objednanie do servisu na Zvolávaciu akciu "Diesel Gate"
 

Overte si Vaše vozidlo!

Ak si chcete overiť, či bol softvér vykazujúci nezrovnalosti nainštalovaný aj do vášho vozidla, kliknite jednoducho na tieto odkazy a zistíte, či sa Vášho vozidla týka zvolávacia akcia.

ŠKODA

>>> link na overenie vozidla
 

VOLKSWAGEN

>>> link na overenie vozidla


AUDI

>>> link na overenie vozidlaRadi by sme vás ubezpečili, že dôvera našich zákazníkov a pre nás zostáva prvoradá a že bezpečnosť a pojazdnosť Vášho automobilu nie je touto situáciou nijako dotknutá.

Pre Vaše vozidlo z lásky. Vaša IMPA
 

Kontaktujte nás

Navštívte nás v našich autorizovaných servisoch siete IMPA - link na kontakt.

Bezplatné IMPA Call centrum: 0800 10 20 10.

Váš autorizovaný servisný partner ŠKODA, Volkswagen a Audi. Vaša IMPA