Ďalší úspešný rok pre IMPA Bratislava a obhájenie prvenstva

/data/images/117225.jpg

Bratislava, 14. február 2013 – Spoločnosť IMPA Bratislava, a.s. ako prvý autorizovaný dealer ŠKODA obhájila prvenstvo v súťaži Dealer roka, ktorú každoročne vyhlasuje v rámci celej dealerskej siete na Slovensku importér ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.

Importér vozidiel ŠKODA na Slovensku – ŠKODA AUTO Slovensko, s.r.o. - udeľuje každoročne autorizovaným dealerom ŠKODA ocenenie za dosiahnuté výsledky. Za minulý rok sme sa v kategórii Dealer roka umiestnili na top I. mieste a získali sme ocenenie „Dealer roka 2012“. A zatiaľ sa nám ako jedinému dealerovi na Slovensku podarilo toto prvenstvo obhájiť dva roky po sebe.

Prvý, priam rekordný úspech, zaznamenalo aj naše IMPA Fleet centrum, ktoré sme ako novinku otvorili v minulom roku. Záver roka bol pre neho „skúškou“, v ktorej obstál na jednotku. V rekordnom čase 2 mesiace odovzdalo v rámci flotilového obchodu 400 nových vozidiel ŠKODA. Príprava, koordinácia, logistika a spolupráca boli zárukou maximálnej spokojnosti flotilového partnera.

Úspešný bol minulý rok aj pre oblasť servisu. Na základe hodnotenia klientov a výsledkov spolupráce s Allianz - Slovenskou poisťovňou, a.s. v roku 2012, získala naša spoločnosť IMPA Bratislava, a.s. certifikát kvality služieb "TOP servis 2012". Ocenenie nám odovzdali začiatkom februára zástupcovia Allianz - Slovenskej poisťovne v priestoroch nášho autosalónu Škoda v bratislavskej Petržalke.

Dosiahnuté výsledky a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás hnacím motorom. Opätovne by sme radi zakončili citátom, ktorým sa riadime a veríme, že vďaka nemu, nášmu nadšeniu a tímovej spolupráci sa nám podarilo tieto ocenenia získať:

Oceňujeme sami seba podľa toho, čo si myslíme, že by sme dokázali urobiť. Ale druhí nás posudzujú podľa toho, čo sme už urobili.“ /Henry W. Longfellow/

Na fotografii v prílohe zľava Ing. Marián Kašák - konateľ ŠKODA AUTO Slovensko; Bc. Jozef Suroviak – riaditeľ IMPA Bratislava; Ing. Karel Sklenář – konateľ  ŠKODA AUTO Slovensko.

/Zdroj: IMPA Bratislava, a.s., 14.2.2013/

Nastavenie súborov cookies