Hliníkový disk Nanuq 16" Scala, Kamiq

Skladom
Hliníkový disk Nanuq 16" Scala, Kamiq
Model auta Univerzálne
Katalógové číslo 654071496B 8Z8
Kategória Kolesá / Pneumatiky
Stará cena 160,00 €
Popis
Rozmer disku: 6,0J x 16" ET 35

Originalita spracovania a nenútená elegancia kolies z ľahkých zliatin z ponuky Škoda Originálne príslušenstvo je názorným príkladom spojenia kvality, funkčnosti a estetiky. Kolesá prechádzajú všetkými náročnými testami ako kolesá pre sériovú produkciu. Vzhľadom k prepracovanému systému skúšok je z hľadiska namáhania odskúšaná každá časť kolesa, tým je zabezpečená ich vysoká kvalita a bezpečnosť v prevádzke.
Kolesá z ľahkých zliatin majú priaznivé rozloženie hmoty, čo sa pozitívne prejavuje poklesom hodnôt zotrvačných síl rotujúceho kolesa, tým sa zvyšuje dynamika akcelerácie aj brzdenia. Vďaka zníženiu neodpruženej hmotnosti prispievajú k lepšiemu pocitu z jazdy. Kolesá sú vyrobené zo zliatiny hliníka, odlievajú sa ako jeden kus, v záverečnej fáze sa na kolesá nanáša vrstva ochranného extrémne tvrdého, žiaruvzdorného laku. Možnosť použitia kolies pre daný automobil je potrebné overiť vo veľkom technickom preukaze vozidla. Nečistoty usadené na kolesách z ľahkých zliatin sa ľahko odstraňujú špeciálnymi čistiacimi prostriedkami z ponuky Škoda Originálne príslušenstvo.    
 
Farba
Strieborná
Materiál
Ľahká zliatina
Veľkosť disku
16"
Rozmer disku
6,0J x 16" ET 35
Počet skrutiek
5 ks
Hmotnosť
9,4 kg
Údržba
Gél na čistenie ráfikov kolies / 000096304C. Nepoužívať abrazívne čistiace prostriedky, rozpúšťadlá alebo drôtenku.
Obsah sady
Koleso z ľahkých zliatin, stredová krytka Škoda, montážny návod.
Upozornenie
Možnosť použitia konkrétneho kolesá pre daný automobil je potrebné overiť vo veľkom technickom preukaze vozidla. Skrutky nie sú súčasťou balenia.
 

Určené pre:

Kamiq (2019+)
Scala (2019+)

Poznámka

Rozmer pneumatiky:

SCALA: 205/55 R16 - nie je možné kombinovať so snehovými reťazami. SCALA: 195/60 R16 - možné kombinovať so snehovými reťazami. KAMIQ: 205/60 R16 - nie je možné kombinovať so snehovými reťazami. KAMIQ: 195/60 R16 - možné kombinovať so snehovými reťazami.
Nastavenie súborov cookies