Čistiaci prostriedok na prístrojovú dosku

Čistiaci prostriedok na prístrojovú dosku
Model auta Univerzálne
Katalógové číslo 000096307D
Kategória Kozmetika / Kvapaliny
Popis

Čistiaci prostriedok na prístrojovú dosku je vysoko akostné emulzia, ktorá osviežuje farby, ošetruje a zušľachťuje všetky plastové diely. Dáva plastovému povrchu sýty saténový vzhľad, odpudzuje prach, nečistotu a vodu. Používa sa ako konzervačný a ošetrujúci prostriedok. Pred použitím dobre pretrepte. Naneste rovnomerne bavlnenou utierkou na čistý povrch a ľahko vtierajte. Používajte len na väčšie plochy.
Autokozmetika z ponuky ŠKODA Originálne príslušenstvo predstavuje pestrú kolekciu špičkovej, ekologicky šetrnej autokozmetiky, ktorá Vám pomôže profesionálne starať o vaše vozidlo. Všetky prípravky prechádzajú náročnými laboratórnymi testami a skúškami, ktoré zaručujú prvotriednu kvalitu, účinnosť a bezproblémovosť týchto výrobkov. Originálna autokozmetika ŠKODA dáva istotu, že prípravky budú Vaše vozidlo skutočne ošetrovať a vozidlo bude vyzerať stále ako nový.

Technické parametre:
Zloženie:
chemické zlúčeniny
Balení: 250 ml.
Upozornenie: Obsah nádobky aj nádobku samotnú je nutné likvidovať v súlade s miestnymi / regionálnymi / národnými / medzinárodnými predpismi. Len na účely, na ktoré je prípravok určený podľa priloženého návodu na použitie.
Uchovávajte mimo dosahu detí.

Nastavenie súborov cookies