IMPA a Škoda pre právnické profesie

/data/images/286167.jpg
21.02.2024

Špeciálna ponuka plná výhod!

Vážení právnici, notári, advokáti, exekútori, sudcovia a prokurátori,
Vaša práca je základom spravodlivosti a dodržiavania právnych noriem, ktoré sú piliermi našej spoločnosti.
S úctou k Vašej dôležitej úlohe sme vytvorili špeciálnu ponuku plnú výhod, ktorá je priamo určená pre Vás.
Našim cieľom je poskytnúť Vám podporu vo Vašej profesionálnej činnosti a zároveň prispieť k vašej bezpečnosti a pohodliu na cestách prostredníctvom našich vozidiel Škoda.

Výhodné ceny na vozidlá Škoda
Pri nákupe nového vozidla Škoda máte možnosť získať výnimočné zľavy. Ponúkame 10 % zľavu na vozidlá s konvenčným pohonom a až 12 % zľavu na elektrické vozidlá Škoda Enyaq - čím nielen šetríte svoj rozpočet, ale aj prispievate k podpore čistejšej budúcnosti a lepšej kvalite ovzdušia vo Vašom meste.

K novému vozidlu naviac ponúkame
  • Odkúpenie starého vozidla - ak máte plány na obmenu svojho súčasného vozidla, ponúkame Vám výhodné odkúpenie s atraktívnou cenou. Vaše staré vozidlo si zaslúži adekvátnu hodnotu, a preto Vám garantujeme férovú cenu, ktorá bude odrážať jeho stav. S naším programom získate nielen finančné výhody, ale aj jednoduchosť a pohodlie pri výmene vozidla.
  • Financovanie a špeciálne riešenia - chápeme, že finančné rozhodnutia sú dôležité. preto sme pre Vás pripravili výhodné finančné riešenia, aby ste si mohli užívať Vaše nové vozidlo Škoda s minimálnymi starosťami.
  • Výhodná servisná ponuka - pri návšteve našich servisov Vám poskytneme 20 % zľavu na všetky servisné práce a ďalších 5 % zľavu na kvalitné originálne náhradné diely. Vaše vozidlo si zaslúži iba to najlepšie.
  • Zdarma náhradné vozidlo počas servisu - Vaša mobilita je pre nás prioritou. Počas servisu Vám poskytneme náhradné vozidlo, aby ste mohli sústrediť sa na svoje povinnosti a cestovať bez obmedzení.
  • Pick-up servis zdarma - nemusíte sa starať o dopravu vozidla do servisu. Poskytneme Vám pick-up servis, ktorým vyzdvihneme Vaše vozidlo a zabezpečíme jeho prepravu do našej dielne.
Sme hrdí, že môžeme podporovať právnické profesie prostredníctvom našej špeciálnej ponuky a výhod, ktoré sme pre vás pripravili. Vaša práca tvorí základ spravodlivosti a právnej istoty, a my sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť Vaše ciele s dôverou a pohodlím. Pre viac informácií alebo na konzultáciu nás neváhajte kontaktovať.

Výhody kúpy vozidla v IMPA:
  • Rozsiahly výber modelov: V IMPA nájdete široký výber modelov Škoda, aby ste si mohli vybrať vozidlo presne podľa svojich potrieb a preferencií.
  • Profesionálny servis a starostlivosť: Naša servisná sieť disponuje vyškolenými technikmi a najmodernejšími zariadeniami, čo zabezpečuje prvotriedny servis a údržbu vášho vozidla.
  • Odborné poradenstvo a služby: Naši odborníci vám s radosťou poskytnú všetko potrebné poradenstvo ohľadom výberu vozidla, financovania a ďalších služieb.
Ďakujeme vám za vašu oddanosť a veríme, že naša ponuka prinesie nielen výhody pre vaše vozidlo, ale aj zaslúžený komfort a spokojnosť pre vás.

Kontaktujte nás ešte dnes a získajte viac informácií o tejto neodolateľnej ponuke.

Alebo využite „Zimný výpredaj skladových vozidiel“ so zľavou až 20 %!

 
Nastavenie súborov cookies