Požičovňa príslušenstva

V prípade, že príslušenstvo na vaše pracovné cesty či výlety s rodinou potrebujete využiť len občas alebo máte problém s jeho dlhodobým uskladnením, ponúkame vám prenájom vybraných doplnkov a príslušenstva za výhodných cenových podmienok.
 

Aktuálna ponuka požičovne príslušenstva:

 

Strešný nosič na model ŠKODA Superb II. limuzína

Prevádzka: IMPA Bratislava
Popis: LAS 800 001 je nosič z hliníkového profilu s drážkou tvaru „T“, upevňuje sa do špáry medzi dvere a strechu, uťahovací moment max. 4Nm, hmotnosť strešného nosiča 5,64 kg, max. zaťaženie strechy 100 kg, nosič je určený k preprave nákladu vrátane predmetov veľkého objemu (napr. box na lyže, bicykle, apod.), úspešne absolvoval CITY-crash test.
Cena: 3,60 € s DPH / deň
 

Strešný nosič na model ŠKODA Superb I. limuzína

Prevádzka: IMPA Bratislava
Popis: LAT 500 001 je základným prvkom všetkých strešných systémov s hliníkovým profilom. Tento nosič je uzamykateľný, má nosnosť až 100 kg, jednoducho sa inštaluje aj demontuje. Podľa Vašich požiadaviek je možné k nemu pripevniť niektorý z nasledujúcich strešných systémov (box na lyže, box na batožinu, nosič lyží s hliníkovým profilom, nosič bicykla s hliníkovým profilom).
Cena: 3,60 € s DPH / deň
 

Strešný nosič na model Volkswagen Passat

Prevádzka: IMPA Bratislava
Popis: obsahuje 2 uzamykateľné priečne lišty a momentový kľúč, max. nosnosť podmienená údajom v TP o nosnosti strechy vozidla, nosič úspešne absolvoval CITY - crash test. vyrobeý z eloxovaného hliníkového profilu s "T" drážkou.
Cena: 3,60 € s DPH / deň
 

Autochladnička

Prevádzka: IMPA Bratislava
Popis: objem 18l, chladiaci box - potraviny chladí alebo udržuje zohriate, max. chladiaci výkon - najnižšia teplota 5°C, prevádzka zahrieania - max. na teplotu 65°C, prívod el. energie - pripojenie el. vedením k palubnému napätiu vozidla (zásuvka cigaretového zapaľovača alebo iná normovaná zásuvka), 12V<>24V
Cena: 3,60 € s DPH / deň
 

Strešný box

Prevádzka: IMPA Bratislava
Popis: strešný box 5L6 071 175 je uzamykateľný, kapacita až 5 párov lyží alebo 4 snoubordy, objem 380 litrov, úspešne absolvoval City Crash test.
Cena: 6,- € s DPH / deň
 

Strešný nosič na bicykel

Prevádzka: IMPA Bratislava
Popis: uzamykateľný nosič bicykla, uchytenie bicykla - rám/koleso, voliteľne nastaviteľné úchytné pásky pre všetky rozmery ráfikov a pneumatík, montáž na priečny nosič
Cena: 3,60 € s DPH / deň

Kontaktujte nás a dohodnite si s nami termín zapožičania príslušenstva:

Miroslava Kubisová
0915 979 106
kubisova@impa.sk