ŠKODA ENYAQ iV ešte výhodnejšie

Financovanie Na Mieru

ENYAQ iV
Elektromobilita, ktorá dáva zmysel. Na trh prichádza nové plne elektrické SUV ŠKODA ENYAQ iV. Ojedinelá štandardná výbava a jedinečný pomer ceny a úžitkovej hodnoty spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších.

 

Financovanie elektromobility
Pre financovanie Vášho nového elektromobilu ENYAQ iV môžete využiť moderné financovanie Na Mieru s úrokom 0,99 %, kde sa môžete na konci zmluvy rozhodnúť čo ďalej alebo operatívny lízing ŠKODA Bez Starostí.
Vyberte si, čo vám najviac vyhovuje.

Využite akciu Na Mieru pre ENYAQ iV
Platí pre produkt „klasický“ úver/kredit na nové vozidlá, pre fyzické aj právnické osoby.
kodiaq tab 1

Reprezentatívny príklad financovania:
*Modelový príklad financovania pre ŠKODA ENYAQ iV 50 109 kW v cenníkovej cene 34 590,00 € vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 0,99 %, dĺžke úveru 24 mesiacov, výške poskytnutého úveru 17 295,00 € a pri 50 % akontácií (17 295,00 €), s ročným nájazdom 10 000 km. Počet splátok 24, prvých 23 splátok je vo výške 171,43 €, posledná splátka je vo výške 16 683,06 €. Splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie a poistenie finančnej straty. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN je 7,00 %. Celková čiastka k úhrade 37 920,95 €. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.
Klient má povinnosť uzatvoriť havarijné, povinné zmluvné poistenie a poistenie finančnej straty GAP v splátkach.

Ďalšie príklady mesačných splátok s poistením
Uvedené ceny sú kalkulované pre model ŠKODA ENYAQ iV 50 109 kW pre právnické osoby s nájazdom 10 000 km za rok a splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie a poistenie finančnej straty.
V prípade, že máte iné požiadavky, obráťte sa na našich predajcov, ktorí vás informujú o ďalších možnostiach.
kodiaq tab 2

Tri mesiace pred koncom zmluvy máte na výber
kodiaq_tab_3 v2

Užívajte si 5 rokov skutočnej pohody

Využite najpohodovejšiu ponuku benefitov: 5-ročnú záruku, výhodné financovanie, 5-ročný servis, doplnkovú výbavu zadarmo a navyše si vyberte z ŠKODA Originálneho príslušenstva.

S NOVÝM AUTOM TERAZ ZÍSKATE EŠTE VIAC DÔVODOV NA RADOSŤ
kodiaq tab 4
kodiaq tab 5

kodiaq tab 6

Pre viac informácii kontaktujte najbližšieho IMPA predajcu.