​​​​​​​Špeciálna ponuka pre živnostníkov

/data/images/305293.jpg
16.05.2024

Sme radi, že Vám môžeme predstaviť našu špeciálnu ponuku pre živnostníkov. Sme si vedomí významu spoľahlivého a efektívneho vozidla pre váš biznis. Preto sme vytvorili túto ponuku, ktorá kombinuje výhody nákupu a servisu vozidiel Škoda v IMPA s atraktívnymi bonusmi.

S IMPA a špeciálnou ponukou pre živnostníkov získate nielen spoľahlivé a kvalitné vozidlo od Škoda, ale aj výhodné podmienky, ktoré Vám pomôžu ušetriť.
  • Nakúpte jedno vozidlo s konvenčným pohonom a získajte 10 % bonus
  • Pri nákupe elektromobilu získajte ešte väčší bonus vo výške 12 %
  • Ak investujete do viacerých vozidiel, môžete získať až 17 % bonus

Okrem toho Vám ponúkame ďalšie špeciálne služby a produkty:

Výhodné financovanie:
Ponuka financovania špecificky pre živnostníkov s flexibilnými splátkami a možnosťou daňových odpočtov.

Servisné balíčky
Servisný balík pokrýva náklady spojené so základnou údržbou nového vozidla Škoda, a to presne podľa predpisov výrobcu s jasne definovanými úkonmi a materiálom.

Rozšírená záruka
Ponuka rozšírenej záruky na vozidlá Škoda na 5 rokov a až 150 tis km, čo poskytuje väčší pokoj a ochranu pred neočakávanými opravami.

Výhodná ponuka na vozový park
Pri nákupe viacerých vozidiel pre firemný vozový park poskytneme vyššie bonusy alebo ďalšie výhody.

Ochota a rýchlosť servisu
V IMPA máme rozsiahlu sieť servisných centier a môžeme ponúknuť prioritný servis pre firemných klientov, čo znamená rýchlejšie a efektívnejšie riešenie problémov s vozidlami.

Možnosť testovacích jázd a poradenstva
poskytnutie možnosti testovacích jázd a špecializovaného poradenstva pri výbere vozidla a prispôsobení ho potrebám živnosti.

Výhody pri výmene vozidla
Program na výmenu vozidiel, ktorý umožňuje živnostníkom získať nové vozidlo s bonusom pri výmene starého.

Individualizované služby
Možnosť personalizovaných služieb podľa potrieb živnosti, ako napríklad upravené vozidlá na základe špecifických požiadaviek.

Podpora pre elektromobily
Poskytujeme podporu pre elektromobily vrátane návrhu a implementácie dobíjacej infraštruktúry.

Ponuka platí do 30.6.2024.

Sme presvedčení, že naša špeciálna ponuka pre živnostníkov je ideálnym partnerom pre rozvoj Vášho podnikania. S kombináciou spoľahlivých vozidiel od Škoda a výhodných podmienok, ktoré sme pripravili, môžete jazdiť s dôverou a úsporou. Nech už sa rozhodnete pre konvenčné vozidlo alebo elektromobil, naša ponuka Vám prináša atraktívne bonusy a špeciálne služby, aby sme zabezpečili vašu maximálnu spokojnosť. Prejdite na vozový park Škoda od IMPA a získajte spoľahlivého partnera pre váš biznis, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše podnikateľské ciele so sebadôverou a úspechom."

IMPA - Najväčšia predajná a servisná sieť Škoda na Slovensku:
IMPA sa hrdí tým, že je najväčšou predajnou a servisnou sieťou značky Škoda na Slovensku. S našimi odborníkmi a modernými zariadeniami vám poskytneme prvotriednu starostlivosť o vaše vozidlo. Dôverujte nám, ako my dôverujeme vám.

Kontaktujte nás ešte dnes a získajte viac informácií o tejto špeciálnej ponuke.

Pozrite si našu aktuálnu ponuku skladových vozidiel.
Nastavenie súborov cookies