​​​​​​​Vozidlá Škoda pre TAXI na mieru

/data/images/284030.jpg
07.02.2024

Exkluzívna ponuka pre vaše podnikanie

11 % ZĽAVA NA NÁKUP VOZIDLA ŠKODA

Je pre nás potešením ponúknuť vám exkluzívnu príležitosť stať sa hrdým majiteľom nového vozidla Škoda so špeciálnou 11 % zľavou. Sme presvedčení, že kvalita a spoľahlivosť vozidiel Škoda vám umožnia poskytovať ešte vynikajúcejšie služby Vašim cestujúcim.

Navyše, nechceme sa zastaviť len pri výhodnej kúpe vozidla. Pre Vás, našich vážených zákazníkov sme pripravili ďalšie výhody, ktoré Vám uľahčia váš podnikateľský život:

VÝHODNÉ FINANCOVANIE

S flexibilnými možnosťami financovania Vám pomôžeme získať Vaše nové vozidlo Škoda bez komplikácií, jednoduchšie a rýchlejšie.

SERVIS ZA VÝHODNÉ CENY

Vďaka nášmu výnimočnému balíku vám ponúkame 20 % zľavu na prácu a 10 % zľavu na materiál pri servise vášho vozidla. Bezstarostne jazdite a nechajte nás postarať sa o zvyšok. Pre nás je dôležité, aby ste mali svoje vozidlo v optimálnom stave. S našimi výhodnými cenami na prácu a materiál si môžete byť istí, že vaše vozidlo bude vždy v perfektnom technickom stave.

BEZPLATNÝ VÝJAZD SERVISNÉHO VOZIDLA

V prípade poruchy vášho vozidla vám poskytneme bezplatný výjazd servisného vozidla, aby ste mohli čo najrýchlejšie pokračovať v svojej práci.

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú príležitosť na zvýšenie efektivity vášho podnikania s novým vozidlom Škoda.

Kontaktujte nás ešte dnes a získajte viac informácií o tejto neodolateľnej ponuke!

Alebo využite „Zimný výpredaj skladových vozidiel“ so zľavou až 20 %!

Nastavenie súborov cookies