ZAMILUJTE SA AKO KAROL A KARLA DO MONTE CARLA

/data/images/141268.jpg
23.06.2021

Objavujte svet v modeloch ŠKODA SCALA alebo ŠKODA KAMIQ v nadupanej edícii Monte Carlo.

Dynamickými čiernymi dizajnovými prvkami odkazujú modely MONTE CARLO na úspešnú súťažnú históriu značky ŠKODA. Teraz navyše s bohatou výbavou a ďalšími atraktívnymi benefitmi v podobe záruky a servisného balíka na 5 rokov a poukážky na zimné kolesá.

PREČO MODELY MONTE CARLO

ŠTÝL A ELEGANCIA
Vzhľad modelu je inšpirovaný nielen pretekárskou tradíciou založenou na našich úspechoch v rally, ale aj pôvabom a štýlom tohto legendárneho miesta.

DUCH MONTE CARLA
Verzia MONTE CARLO dodáva modelom KAMIQ a SCALA eleganciu a štýl. Vysoko kontrastné čierne doplnky, športový interiér a atraktívne prvky výbavy tiež zaručujú pocit jedinečnosti pri každej jazde.

PRÍŤAŽLIVÝ INTERIÉR
Za volantom modelov MONTE CARLO pocítite radosť z jazdy v úplne novom svetle. Uchopte multifunkčný športový volant a držte krok s udalosťami pred vami pomocou voliteľného prispôsobiteľného virtuálneho kokpitu so športovou grafikou. K dynamickému vzhľadu prispieva karbónová dekorácia s chrómovaným razením alebo ambientné osvetlenie.

POHODLNÉ SEDADLÁ
Aby bol zážitok z jazdy tohto dynamického modelu kompletný, interiér je vybavený športovými sedadlami. Robustné, no napriek tomu pohodlné športové sedadlá sa môžu pochváliť jedinečným dizajnom MONTE CARLO a výraznou bočnou oporou vás podržia v každej zákrute.

PANORAMATICKÁ STRECHA
Veľká panoramatická strecha so slnečnou clonou je súčasťou základnej výbavy a dodáva do interiéru dostatok denného svetla.

ŠTÝLOVÉ DISKY KOLIES
Výnimočný štýl modelov MONTE CARLO zvýrazňujú 17" a 18" disky z ľahkej zliatiny v čiernom vyhotovení.

HRDÉ DEDIČSTVO
Modely MONTE CARLO vzdávajú poctu úspechom spoločnosti ŠKODA vo viac ako 120-ročnej histórii motoršportu a vo viac ako 100-ročnej histórii pretekov Rallye Monte Carlo.

ŠPIČKOVÁ KONEKTIVITA SO ŠKODA CONNECT
Nech ste kdekoľvek, môžete byť stále pripojení. Uľahčite si život vďaka pripojeniu novej generácie vďaka funkciám vrátane vstavanej karty eSIM a bezdrôtového spojenia medzi smartfónom a autom prostredníctvom bezdrôtového SmartLink.

ÚROVEŇ VÝBAVY MONTE CARLO
V interiéri ponúknu modely MONTE CARLO vodičovi a spolujazdcovi športové sedadlá v špeciálnom dizajne MONTE CARLO, ktoré sú výškovo nastaviteľné a disponujú integrovanými hlavovými opierkami. Multifunkčný športový volant je potiahnutý perforovanou kožou, a rovnako ako hlavica riadiacej páky a madlo páky ručnej brzdy, je obšitý červenou niťou.

Pre viac informácii prosím kontaktujte najbližšiu pobočku IMPA!