IMPA Jazdené vozidlá s garanciou a šekovou knižkou na 2 roky

/data/images/213255.jpg
12.10.2022
Vážený zákazník,
 
pokiaľ si kupujete nové vozidlo, právom očakávate najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Rovnako aj perfektný servis a služby spojené s užívaním vozidla.
 
Avšak vozidlo, ktoré si plánujete kúpiť, nemusí byť vždy nové... A prečo sa nespoľahnúť na tieto výhody aj v prípade IMPA jazdených vozidiel s garanciou?
 
Všetky vozidlá zaradené do programu IMPA Jazdené vozidlá s garanciou sú zárukou dlhého a spokojného užívania bez obáv z neznámeho pôvodu alebo zlého technického stavu.
 

>>> IMPA katalóg: kompletná ponuka vozidiel

Nákup jazdeného vozidla v IMPA prináša množstvo výhod a benefitov pre zákazníkov:
  1. Certifikovaná kvalita: Všetky naše jazdené vozidlá sú dôkladne skontrolované a certifikované, čo zaručuje ich vysokú kvalitu a spoľahlivosť.
  2. Rozsiahla ponuka: Naša široká ponuka zahŕňa rôzne značky, modely a typy vozidiel, aby sme vyhoveli rôznym preferenciám a potrebám zákazníkov.
  3. Transparentná história vozidla: Poskytujeme detailnú históriu každého vozidla vrátane informácií o údržbe, servisných záznamoch a prípadných nehodách.
  4. Výhodné financovanie: Súčasťou našej ponuky je aj atraktívne financovanie, aby sme vám pomohli s realizáciou vášho automobilového snu bez komplikácií.
  5. Záruka a poistenie: Každý zákazník dostáva doplnkové záruky a možnosť uzatvoriť poistenie, čo poskytuje dodatočný pocit istoty a bezpečnosti.
  6. Profesionálny servis: Naše autorizované servisné strediská sú pripravené poskytnúť spoľahlivý servis a údržbu pre vaše vozidlo aj po jeho nákupe.
  7. Výhodné ceny: V IMPA si ceníme spokojných zákazníkov, preto ponúkame konkurencieschopné ceny a špeciálne akcie pre našich klientov.
  8. Ekologická zodpovednosť: Podporujeme ekologicky uvedomelé rozhodnutia a naša ponuka zahŕňa aj vozidlá s nízkymi emisiami.

 

Nákup jazdeného vozidla v IMPA je nielen o získaní spoľahlivého automobilu, ale aj o celkovom 
pozitívnom zážitku a dodatočných výhodách, ktoré prispievajú k dlhodobej spokojnosti zákazníka.
 

NOVÁ ZÁKAZNÍCKA VÝHODA PRE VÁS - Servisné benefity na ďalšie 2 roky!

 
Ku každému jazdenému vozidlu ŠKODA, VW, Audi dostanete atraktívnu IMPA šekovú knižku.
 
Šeková knižka pre Vaše vozidlo plná zliav a benefitov, obsahuje šeky napr. na: bezplatnú Sezónnu kontrolu vozidla, zľavu 30% na prácu a 10% na materiál pri oprave vozidla, 10% zľavu na Originálne príslušenstvo a doplnky, bezplatný test bŕzd a tlmičov, bezplatné zmeranie a nastavenie geometrie, kompletné bezplatné ručné umytie vozidla a množstvo ďalších výhod pre Vás a Vaše vozidlo!

V našom autorizovanom servise IMPA Bratislava si uvedomujeme, že zostanete verný nášmu autorizovanému servisu iba vtedy, keď pre Vás zážitok z jazdy na Vašom vozidle zostane aj zážitkom v servise.

Výhody a servisné benefity počas 2 rokov môžu využívať výhradne zákazníci IMPA Bratislava, ktorí si u nás zakúpili alebo zakúpia jazdené vozidlo z našej ponuky vozidiel ŠKODA, VW a AUDI.

Staňte sa aj Vy členom nášho programu IMPA Jazdené vozidlá s garanciou a čerpajte servisné benefity pre Vaše vozidlo výhodnejšie a komfortnejšie.
 

>>> IMPA Šeková knižka AUDI

>>> IMPA Šeková knižka VW, ŠKODA

 

Ako sa dostanete k vašim výhodám?


Je to jednoduché:
 
1. krok: zakúpite si u nás vozidlo z programu IMPA Jazdené vozidlá s garanciou

2. krok: pri odovzdaní vozidla Vám predajca spolu s vozidlom odovzdá aj IMPA Servisnú šekovú knižku so šekmi na uplatnenie zliav a benefitov

3. krok: počas nasledujúcich 2 rokov využívate zľavy a benefity v našom autorizovanom servise IMPA Bratislava
 

IMPA Agent dopytu vozidiel

Nechajte si zasielať najaktuálnejšie vozidlá na email!
>>> Predvádzacie >>> Skladové >>> Jazdené >>> Ročné

Jednoducho online – stačí si vyfiltrovať, o aký model a typ vozidla máte záujem, zakliknúť Odoberať emailom a IMPA dopytový agent Vám automaticky zašle na Váš email naskladnenie požadovaného typu vozidla podľa Vami zadaných kritérií vo vyhľadávacom filtri.
 

>>> IMPA Agent dopytu vozidiel

 
Tip pre vás!
Jednoducho a pohodlne online – Audi  / ŠKODA / Volkswagen originálne doplnky, príslušenstvo, lifestyle - v našom IMPA Eshope:
 

>>> IMPA Eshop Audi

>>> IMPA Eshop ŠKODA

>>> IMPA Eshop Volkswagen


Tešíme sa na Vašu návštevu.

IMPA Bratislava, a.s.
Panónska cesta 23
851 04 Bratislava
 
Váš partner na cestách – predaj jazdených vozidiel s garanciou a Váš autorizovaný servis Audi / VW/ ŠKODA
 

>>> Kontakty IMPA Bratislava

Nastavenie súborov cookies